Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy a kormány...

Hallottátok, hogy a kormány tervei szerint a családi pótlékot Erzsébet utalvány formájában adnák ki? Agyrém.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 11:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Ugye ez csak vicc?
2012. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Remek.

Kár, hogy sehol nem fogadják el, beleértve a helyi boltot, az iskolai menzát, a szolgáltatókat, vagy a ruhaüzleteket.

Gyakorlatilag behatárolják, hogy a GYEREK UTÁN kapott családi pótlékot mire költheti a család.

Ezzel "csak" annyi a gondom, hogy a gyereknek kell napközit fizetni, meg menzát, kell neki ruha, cipő, bérlet, írószer, tisztálkodó szerek, stb.


Tiszta öröm, hogy levásárolhatom a CBA-ban, ahol egyik sincs, vagy nem beváltható rá.


Csóringerék meg simán eladják a levásárolható összeg 80%-áért, és elisszák a kocsmában.

2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Én is olvastam a neten, személy szerint én nem örülnék neki.
2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Épp a jó előbb olvastam a neten és azt hittem rosszul leszek! Hát ez még aztán faxa megoldás lenne! Remélem nem fogadják el ezt a lehetőséget!!
2012. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Tudjátok az az érdekes,hogy a c...-oknak mindegy mert eladják,de mi akik TÉNYLEGESEN a gyerekre költjük kénytelenek leszünk onnan vásárolni,ahol minden jóval drágább.Már ha van olyan,ami nekünk kell.Pl mi veszünk használt ruhát,na a turiba tuti nem fogadják el.Be is kaphatják!!!
2012. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Sok családnál másképp cigire megy és piára...
2012. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
És majd mindig személyesen kell majd értemenni,vagy postázzák ,hát nagyszerű!Ha majd tudunk vele mindenhol fizetni: a bérletpénztárban,papírboltban,ruhaüzletben,a tanítónak a különórákért,az edzéseken,a gyógyszertárban stb,akkor legyen,de így....
2012. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én sem akartam hinni a szememnek. Kérdés, mi jöhet még?
2012. ápr. 1. 12:17
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Már a Tesco-ban is levásárolható lesz, húsvét után. Így "segíti" a magyar vállalkozókat a kormány. Köszönjük!
2012. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ezzel semmi gond, DE a magyar kereskedelem nem érett meg rá. Az oké, h nem lehet rajta dohány árut meg alkoholt venni, de az a baj, h pelenkát sem!!!!!

Ahol el lehet költeni, minden sokkal drágább.

Nem szeretném úgy finanszírozni, a magyar gyártókat, h közben jól lehúznak. Ha ők csökkentik az áraikat, én is szívesen otthagyom a bözsi-csekkemet a boltjaikban, és akkor csak adjanak ezt.

Ja és az iskolában, oviban lehessen felhasználni, hisz azt mégiscsak a gyerek enné meg.

2012. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!