Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A családi pótlékot együtt...

A családi pótlékot együtt vagy külön küldi a MÁK a Gyessel? Ha már más MÁK-hoz tartozom, megint meg kell igényelni a családit, vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést írtam ki,és még mindig nem kaptam semmit! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..
2012. ápr. 10. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt az első hónap, hogy a gyest kaptam, és nekem együtt utalták a családi pótlékkal.

Én pont az ilyen dolgok miatt személyesen szoktam bemenni a papírokkal.

Nem is volt gond, már meg is kaptam a pénzt rögtön hó elején.

2012. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

együtt küldik

szerintem nem kell külön megigényelni, de jobb ha megkérdezed, ha felmész a MÁK honlapjára saját felületen lehet tőlük emilben kérdezni, és nagyon hamar, 1-2 nap alatt válaszolnak

[link]

2012. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:-)
2012. ápr. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!