Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép név a Zoya? Ki mit gondol?

Gottacska kérdése:

Szép név a Zoya? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de még nem is hallottam korábban.
2012. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem teszik, szerintem inkább érdekes, mint szép.
2012. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Babi0906 ***** válasza:
Szerintem szép,én szeretem a különleges (de nem nevetséges) neveket. Csak a vezeték név nem mindegy.
2012. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy nem nevetséges de különleges!! Zoya egy hercegnő volt és a neve jelentése élet! a vezetéknevet nem szeretném megosztani!! de a magánhangzók rímelnek a két névben!
2012. ápr. 20. 10:22
 5/9 anonim ***** válasza:
érdekes, de szép! csak az y-nal nem vagyok kibékülve, de ha nektek tetszik, hát miért ne? sok boldogságot!
2012. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

Olyan, mintha sejpítve mondanánk a Zora nevet...az mondjuk tetszik :)

2012. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom magyarban csak Zója név van. Vagy ez egy másik név? Nekem tetszik, gyerekemnek nem adnám, de egyáltalán nem néznék furcsán, ha meghallanám, hogy egy kisgyerek így hívnak :)
2012. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Hirtelen nem tudtam hogy leány vagy fiú név. Magyarországon agy nem lehet csak Zoja vagy Zója, ha persze engedélyezi a minisztérium.
2012. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zója27 válasza:
Igen szép név.Engem is így hívnak és nagyon szeretem a nevem.Csak én így írom hogy Zója magyarosítva.És az egyik kislányomnak is ezt a nevet adtam.
2015. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!