Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apának illene felköszöntenie...

Apának illene felköszöntenie anyák napján a két kicsi gyerekünkkel? Vagy nem kell, majd a gyerekek felköszöntenek ha értik hogy mi is az anyák napja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%

Nem. Az apák az anyákat (feleségüket, párjukat) nőnapon vagy valentin napon köszöntik.

Nem kell szegényekre ezt is rásózni.

Kedves dolog, ha felköszönt, de egyáltalán nem az ő dolga.

Nem tudom milyen idősek a gyerekeid, de kíváncsi vagyok rá, vajon az apák napját megtartod-e helyettük.

2012. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, hogy milyen típusú ember a párod. Ha a saját anyját sem köszönti fel, akkor ne is várd el, hogy majd téged is fel fog. Tudom, hogy jó érzés, ha gondol rád, de ez nem mindenkinél reflexszerű.
2012. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Hát igen, ez sajnos nem mindenkinél reflexszerű. Az én férjem sem köszöntött fel engem (pedig egy éves a kisfiúnk és nagyon sokat vártunk a megfoganására)- de a saját anyját sem köszönti fel. (sajnos)
2012. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Úgy értette szerintem a kérdező, hogy Apa szed virágot a kicsikkel (vagy vesz) és a kezükbe adva beviszi őket anyához hogy most felköszönjük Anyát és adunk neki puszit.

És szerintem igen, illene :)

2012. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
5-ös vagyok ismét: Nekem is jól esett volna, ha felköszönt. Mert a dolgok oroszlánrészét én viszem- és még jövőhéttől dolgozni is fogok az egy éves kisfiam mellett... Én kelek hozzá éjszaka többször is, stb.(is így megyek majd dolgozni:(
2012. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Jó lenne, ha a gyerekek pozitív példát látnának, szerintem is illene.
2012. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
anyak napja, nem nonap. en nem varom el hogy a parom felkoszontson majd ha megno a gyerek o ugyis felkoszont.
2012. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Igaz,még nincs gyermekem,de szerintem illet volna,kezükbe nyom egy pár szál virágot vagy egy bon-bont és mondja nekik,hogy mondjátok anyunak,hogy boldog anyák napját,mert ilyenkor azt ünnepeljük,hogy ők mennyi mindent megtesznek értetek,vagy valami ilyesmi. :)
2012. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
10-es vagyok,igaz,hogy nőnapkor meg valentin napkor kell a pasiknak,de nem ő köszönti fel,hanem a gyereknek mondja,meg neki is illene,ha már kihordta a gyerekét...
2012. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Akkor is öntömjénezésnek tűnik ez nekem. Ha tényleg olyan kicsik, hogy még a világukat se nagyon tudják, akkor mit várod el tőlük, hogy már köszöntgessenek apai segítséggel? Fel sem fogják, mit csinálnak. Majd ha nagyobbak lesznek, joggal várhatnád el, de ha tegnap születtek volna, akkor is fel kellene köszönteniük?


Hát igen, én ilyen vagyok. Ha nem tetszik, törjél a lekvárosból.

2012. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!