Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan lepontozn...

Miért kell állandóan lepontozni a másikat?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, az eszem áll meg néha... Konkrét eset: 12 hetes pocakról kellett képet linkelni. Belinkeltem szerkesztve a képet, mert ruhátlanul vagyok rajta, és az olyan részeket kivágtam. Erre a válaszom 0%-ban hasznos... Ezek szerint már válaszolni sem érdemes?
2012. máj. 7. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Biztos nem tetszett valakinek a háttér:)

Ne bosszankodj az ilyenen, számít egyáltalán valamit, ki hány %-os?

Én már egy éve ugyanannyi vagyok, és gondolom már engem is pontoztak le...

2012. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem tök mindegy? Olyan gagyi ilyeneken fennakadni.
2012. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló! Végül is lehet. Pedig csak egy függöny van háttérként. Tulajdonképpen mindegy, csak fura... :)

Kedves 2. válaszoló! Sajnálom, hogy gagyinak találod. De akkor minek válaszolsz? És igen, fennakadok, mert a kérdésre válaszoltam.

2012. máj. 7. 16:06
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
NE foglalkozz velük. Én ritkán válaszolok de így is rendesen le lettem pontozva. Vagy csak irigységből. Amúgy azt a képet én is láttam és szerintem nincs benne semmi szégyellni való. Szerintem. Na ezért lehet engem is lepontozni!!!!
2012. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Á, ne foglalkozz vele! Tiszta nem normálisak az emberek manapság! Gondolom mindenki tele van gonddal, bajjal, és itt törleszt. Ha bajod van beléd rúgnak, ha jól érzed magad szintén. Én már kezdek rajta szórakozni, annyira nem izgat! :-)))
2012. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. :)
2012. máj. 7. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Én ma nagyon kiakadtam a pontozáson. Volt egy kérdés amiben panaszkodott a kis csaj, hogy az apja nem ad pénzt neki ezért meglopta és hogy bűn-e? És emberek azt tanácsolták a gyereknek, hogy nyugodtan lopjon és hazudjon is!!! Őket kevésbé pontozták le, mint engem aki azt írta, hogy ne buzdítsák már a 16 éves gyereket lopásra...

Szánalmas emberek járnak ide. (Tisztelet a kivételnek természetesen)

2012. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Sokszor én is kiakadok.Volt nálam is olyan hogy válaszoltam egy kérdésre ugyanazt írtam mint a többiek és 0%-ra lepontoztak.Egy másiknál meg állítólag a kérdező nyomott félre(?).Én már régóta járok erre az oldalra és sokszor lepontoztak engem is igazságtalanul,csak mert más volt a véleményem.Sok olyan anyuka jár ide aki szerint ha te nem úgy gondolkodsz mint ő akkor az már rossz,és jól lepontoz.De persze van olyan is aki ezen élvezkedik.Már jó ideje leragadtam a 71%-on,de nem izgat.
2012. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos elég sok rosszindulatú ember van ezen az oldalon.Már én is tapasztaltam nem is egyszer!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Na mondom én, most is lepontoztak. :D Hihetetlen. :D

Remélem ez a legnagyobb boldogság az életetekben. :)

2012. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!