Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakinek van 3 gyereke de...

Ha valakinek van 3 gyereke de nem bír egyszerűen velük, nem pusztán anyagilag hanem pszichésen, lelkileg, fizikailag, ki van bukva, állandóan sír, pszichológus nem segít, pszichiáter meg csak begyógyszerezi ami mellett szintén nem tudja ellátni őket?

Figyelt kérdés
Akkor mi történik? Apuka van de egyfolytában dolgozik. Ilyenkor első körben körülnéznek a családban ki tudná gondozni a gyerekeket? Nagyszülők közül 2 alkoholista és gyógyszereken él, magát se tudja fenntartani. A szülők testvérei közül egyik nagyon fiatal egzisztenciája nulla, másiknak magának is van 3 gyereke? Olyan elképzelhető hogy csak egyet vesznek el tőlük, kettőt náluk tartanak? Vagy mi történik ilyenkor?
2012. máj. 17. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Jó pénzért felfogad segítőt.
2012. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Annyi pénzük nincs hogy felfogadjanak állandó vagy legalább huzamosabb időre segítőt.
2012. máj. 17. 12:23
 3/24 A kérdező kommentje:
az apuka épp azért dolgozik annyit (2 állás) hogy épp mindenre elég legyen, hiteleik is vannak stb.
2012. máj. 17. 12:23
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
Te kije vagy??????? Kicsit úgy tűnik,mintha a gyerekekre fájna a fogad...
2012. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%

Na ezért nem vállalok én 3. gyereket. Néha a kettő is feladja a leckét.

De komolyan, gondolom már kettővel is nehezen bírt, ha már ott tart az anyuka, hogy orvos kell, minek vállaltak három gyereket?


Szerintem ha elveszik, akkor az összeset elveszik, nem csak egyet. Anyuka nem dolgozik. Talán ha kiszabadulna az otthoni légkörből, az segítene a dolgon.

2012. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jézusom dehogy "fáj a fogam" a gyerekre...sógoromékról van szó. Napról napra egyre rosszabb a helyzet. Próbálnánk segíteni de nem igazán lehet/tudunk.
2012. máj. 17. 13:02
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd le a gyerekeit a játszótérre, hadd pihenjen addig az anyukájuk. Vagy takaríts ki néha vagy beszélgess vele vagy sétáljatok együtt.
2012. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

250 kmre lakunk... amennyire tudom próbálok segíteni nekik, de egyrészt nem hagyja mert azt hajtogatja hogy neki kell megoldania meg hogy akkor a gyereke majd minket jobban fog szeretni mint őt ha elhozzuk . Felajánlottuk már hogy a 3 közül (elég kicsik) akármelyiket küldheti hozzánk heti 1szer vagy havi 2 hétvégére tudom nem sok de nekem is van 3 és épp hogy megélünk meg én is dolgozok hétközben, a férjem is.

Mondtam neki hogy havi 1szer akár mindet is "küldheti" ha gondolja, de mindig van valami kifogás.

Erőlködni, rámászni nem akarok nyilván de közben meg halljuk-látjuk milyen állapotban van/vannak.

2012. máj. 17. 13:12
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

Ezt mind a bezártság teszi.

Ha egy pár órára elmenne dolgozni vagy magára fordíhatna egy kis időt teljesen más lenne.

Tudom,hogy nehéz 3 gyerek mellett.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Állítólag keres a szakmájában de nem talál munkát meg a kicsi még nagyon kicsi 8-9 hónapos, a középső se túl nagy de őt gondolom bölcsődébe bevennék, ha ő dolgozna.
2012. máj. 17. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!