Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha ilyen...

Csak engem zavar, ha ilyen formán, de beleszólnak a gyereknevelésembe?

Figyelt kérdés

Gyermekem fejbevágott egy másikat játszásból véletlen, de mégis fejbevágás. Én mentem hozzá megkérdezni hogyan történt és kérjen bocsit és nézze meg jól van e a másik gyerek.

Mire a másik gyerek anyukája, Ó nem nem, semmi baja, nem kell ügyet csinálni ...

A gyerekem nem kért bocsit, ez volt az első ilyen. Itthon megkérdeztem, és mondta is, hogy a fiú anyukája mondta, hogy nem kell.

Neki nyilván ez a kényelmesebb, de engem ez nagyon zavar a másik anyuka részéről.

Fordított helyzetben én megvárom, hogy meglegyen a bocsi, és utána mondom a másik gyereknek, hogy szerencsére nem lett nagy baj, mehetnek vissza játszani. De nem előzném meg, mert látni, hogy egyből a gyerek merre hajlik, és így sose tanulnák meg.

Hogy vagytok ezzel ?


2012. máj. 20. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
33%
Vágd fejbe a kölködet és akkor meg lesz az egyensúly.
2012. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván kedves akart lenni, de mégis neked van igazad, mert tiszteletben kellett volna tartania azt, amit te mondtál ezzel kapcsolatban a saját gyerekednek.
2012. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem normális volt az anyuka, mentette a menthetőt, nehogy már te legyél felháborodva, főleg, hogy te nem erőltetted a bocsit, hanem csak otthon kérdezted meg, hogy miért nem mondta.
2012. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Harmadikkal értek egyet. Ez nem beleszólás, csak nem akarta, hogy a gyerekednek lelkifurdalása legyen, mert nyilván látta, hogy véletlen volt.

Persze ha neked jól esik ilyen dolgokon fennakadni, akkor egészségedre!

2012. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
83%
már ne haragudj, de fordítva meg te miért szólsz bele az ő gyereknevelésébe, hogy azért is beszéljen a gyereked az övével, mikor el akarja vinni onnan?
2012. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Már ott kezdődik, a bocsánat kérés megtanulása, hogy az nem bocsi, hanem bocsánat. Legalább vegyük komolyan. Az én időben bocsánat volt, most bocsi, az unokám meg csak egy b fog nyögni. Hú de jó lesz.


Amúgy megbeszéltem volna az anyukával, hogy bocsánat, de most épp, én, a gyerekemet tanítom bocsánatot kérni.

2012. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Round 1. fight!
2012. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Pont tegnap történt nálunk ilyen.A lányomat dobta fejbe egy kissrác,én is mondtam hogy nem kell ebből ügyet csinálni.

1-Véletlen volt

2-igy sokkal gyorsabban tulvoltunk rajta,pár perc és ment a játék tovább.

2012. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
30%

kedves 6,


én meg megmondanám, hogy nem szeretném, ha beszélne a gyerekemmel a gyereke.

2012. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk az én gyerekemet(6 éves)nem zavarná,hogy mit mond a másik anyuka és bocsánatot kérne:)
2012. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!