Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha ilyen...

Csak engem zavar, ha ilyen formán, de beleszólnak a gyereknevelésembe?

Figyelt kérdés

Gyermekem fejbevágott egy másikat játszásból véletlen, de mégis fejbevágás. Én mentem hozzá megkérdezni hogyan történt és kérjen bocsit és nézze meg jól van e a másik gyerek.

Mire a másik gyerek anyukája, Ó nem nem, semmi baja, nem kell ügyet csinálni ...

A gyerekem nem kért bocsit, ez volt az első ilyen. Itthon megkérdeztem, és mondta is, hogy a fiú anyukája mondta, hogy nem kell.

Neki nyilván ez a kényelmesebb, de engem ez nagyon zavar a másik anyuka részéről.

Fordított helyzetben én megvárom, hogy meglegyen a bocsi, és utána mondom a másik gyereknek, hogy szerencsére nem lett nagy baj, mehetnek vissza játszani. De nem előzném meg, mert látni, hogy egyből a gyerek merre hajlik, és így sose tanulnák meg.

Hogy vagytok ezzel ?


2012. máj. 20. 19:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%
Beszéld meg a gyerekeddel, hogy legközelebb bármit mondd anyuka, meg kell vigasztalni azt, aki pityereg, vagy legalább egy bocsánatkéréssel megtisztelni. Valószínűleg még nem járt így a tiéd, ezért megtorpant, egy felnőttnek nem sok gyerek mer ellent mondani, csak ha kicsit határozottabb személyiség.
2012. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Felfújod!
2012. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!