Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fülhőmérőt ill homlokhő...

Milyen fülhőmérőt ill homlokhőmérőt ajánlanátok? Nektek mi vált be? Melyik márka jó, és melyik nem?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta tervezem egy fül ill homloklázmérő vételét..Mára már 4 és 2 évesek a gyerekeim,így cumi lázmérő kilőve..viszont mikor a kicsinek fenékbe mérek..már előre ordít..és utána is fél órát nem is beszélve ha kúp is kell..meg visszamérni....mert nehezen megy le neki...

Szóval szájban rágja szopogatja nem jutok dűlőre,hónalj kilőve..ezért gondoltam erre..

sok jót és sok rosszat is hallottam már róla..és hogy a gyógyszertári azaz az ott kaphatóak jobbak ez igaz?

Tudnátok írni tapasztalatokat melyik vált be,és melyik nem?Ha lehet termék névvel.

Sokat segítenétek.

Köszönöm!


2012. máj. 21. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a fülhőmérők nem érnek semmit. Max. annyit, hogy éjjel ha nagyon melegnek érzed saccolásnak jó. vagy még annak sem. Szerintem ne vegyél.

Én vettem , majdnem 10 e ft volt, és hőmérőnek használjuk, van rajta ilyen funkció is. És a gyógyszertárban nem lehet jobbakat kapni, én ott vetem. A márkára nem emlékszem..


Amúgy meg egy két évesnek már nem mérném a popójában a hőjét. Tökéletesen jó neki hónaljban. A fiam egy éves, és már hónaljban mérem neki. Megül az ölemben, elterelem a figyelmét.

2012. máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!