Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 en lesz 3 honapos a kislany...

19 en lesz 3 honapos a kislanyom es meg mindig nem jott meg a menszeszem ez normalis? Amugy szopik

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 03:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális. Szoptatás gátolhatja a peteérést. Van akinek egyáltalán nem jön meg, amíg akár napi egyszer is szoptat, másoknak pedig kizárólagos szoptatás mellett is egyből beáll. Az is előfordulhat, hogy egyszer van menstruációd, aztán hónapokra kimarad.

[link]

2012. jún. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem 5 hónap után jött meg, lányom onnantól kezdve egyre kevesebbet szopizott. Októberben le is állt az anyatejjel. Azt mondta a védőnő, azért mert megváltozott a tej íze.
2012. jún. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt a lányom amikor először megjött.19 hós koráig szopizott
2012. jún. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetes volt a fiam mikor először megjött,8 hetes koráig szopizott de csak naponta 20-30g-ot,sajnos nem volt tejem :-(
2012. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de erdekes mert a ket naggyal megjott, es ok is szopiztak baaar a fiam az nem sokaig opar hetig, de a lanyom 1 evig!
2012. jún. 4. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! Nekem 3 hónapja jött meg először újra, akkor volt a lányom 2 éves és még szopik, bár már rajta vagyunk a leszoktatáson.
2012. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!