Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a Spar-ban...

Van itt olyan, aki a Spar-ban dolgozott eladó-pénztárosként és mostanában szült? Mennyi tgyás-t, gyed-et kap?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg hogy hol dolgozott mert mindenkinek más a fizuja, hanem hogy te mennyit kaptál...úgy már több infóval tudnánk segíteni....nekem a nettó bérem 95 ezer volt.A tgyásom szinte ugyan annyi most a gyedem március óta 80 mert abból vonnak már járulékot is.nem tudom hogy ez elég infó e neked....
2012. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de engem az érdekel, amit konkrétan kiírtam. Konkrétan így: "Szia, én a Spar-ban dolgoztam, ekkor szültem, ennyi a tgyásom és ennyi a gyedem." Válaszod második fele az, amit szerettem volna... Köszönöm még egyszer! :)
2012. jún. 11. 11:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy már van két gyerkőcöm, jelenleg nálam nem aktuális a téma, de tudom mit miből számolnak, mit vonnak le...
2012. jún. 11. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!