Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ne ítéljetek el, de erre...

Ne ítéljetek el, de erre kíváncsi lennék!? (Lentebb)

Figyelt kérdés

A húgomnak ma volt egy szakkörön belüli felvilágosító órája is,megnéztem a prospektusokat,meg papírokat amit kapott,és feltűnt,hogy az abortuszról nem sok minden van benne.

A húgom pedig feltett egy elgondolkodtató kérdést:"Mennyibe kerül ma egy élet megszüntetése?"

Én nem állok egyik oldalon sem,de kíváncsi vagyok erre én is....


2012. jún. 11. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Anyagilag vagy lelkileg?
2012. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok,hogy lelkileg megfizethetetlen az ára....az anyagi fele érdekelne.
2012. jún. 11. 14:59
 3/21 oooopti ***** válasza:
50%
Nem tudom pontosan mennyibe, de többe, mint egy megfelelő védekezési módszer. Mégis vannak páran akik védekezés helyett alkalmazzák :( Így azt tudom mondani, hogy még mindig nem elég drága
2012. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

:"Mennyibe kerül ma egy élet megszüntetése?"


Ez egy nagyon tág kérdés!!! Több szempontból meg lehet közelíteni.

Az abortusz 30.000ft körül,de meghalhatsz a nagy semmiért,vagy milliókért.


Az életnek nincs ára,az élet felbecsülhetetlen!!!

2012. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó!:Igazad van,de nem tudtam ennyire jól megfogalmazni....és persze a húgom is szomorúan kérdezte ezt,nem pedig úgy,hogy na most nesze neked,kérek egy árcímkét.....
2012. jún. 11. 15:05
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Én nem ítéllek el, mert engem is kívéncsivá tettél! Eddig még sose gondolkoztam az árán, szerencsére nem volt miért. Nem is szeretnék sose. Sajna nekünk a babáért kell küzdenünk, nem pedig ellene. Nem mintha ellene akarnék, félrene értsetek!

Bocsi az offért!

2012. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 oooopti ***** válasza:
46%
(de jó: ma regisztráltam és máris 48%-on állok. "Imádom" a gyakorit)
2012. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 oooopti ***** válasza:
0%
ja, benéztem, az még nem az összpontszámom. off vége
2012. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

kb 30000ft de egy kicsi OFF-ot is mondok ehhez kapcsolódóan!

Magyarországon 100 terhességből 46!!! abortusszal végződik!(Dániában 100ból 8 az arány)!

én úgy gondolom, hogy még mindig nem megfelelőek a felvilágosítások,és hogy az abortuszról nem beszélnek eleget a fiataloknak!-pedig!

Pedig egy élet számára a világon a legbiztonságosabb hely az anya méhe kellene hogy legyen!!

2012. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 oooopti ***** válasza:
32%
Dehogy nincs felvilágosítás. Igenis van, óvszer is bárhol lehet kapni. Nem hiszem, hogy sötétség van. Az van, amit az előbb is írtam, finoman szólva lesz@rják sokan, hogy védekezzenek. Hogy ennek mi az oka, azt nem tudom. Talán részben az is, hogy az abortusznak sincs elég súlya sokak számára. Természetesen nem azokról beszélek, akik most ide írtak is, mi tudjuk, hogy miről beszélünk, érdekel is minket, de sokan legyintenek az egészre.
2012. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!