Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék itthon maradni 2...

Szeretnék itthon maradni 2 gyermekemmel, lehetséges ez? Nem szeretnék vissza menni régi munkahelyemre, inkább itthon dolgoznék valamit.

Figyelt kérdés
Van egy Kft-nk babaruhákat értékesítek elég jól ment/megy.De most a kicsi miatt nincs időm,ráadásul építkezünk.Kb mire vissza mennék dolgozni addigra rendeződnénk anyagilag,de nem tudom hogy felmondjak és csak ezzel foglalkozzak,vagy mellette?vagy inkább hagyjam és fogadjam el hogy güriznem kell minimál bérért.Nem vagyok valami talpra esett ,de akkor inkább itthon maradnék annyit itthon is megkeresek,Ti most mit tanácsoltok?Ti mit tennétek?Boltot nem nyitnék nem érné meg itt helyben.Régen volt olyan hogy 3 gyerekkel otthon lehetett maradni valami háztartásbelin vagy mi?Most nincs ilyen?Igaz csak 2 gyerkőcöm van. Még van 2,5 évem de jó lenne magamban eldönteni mi is lenne a jó,nézegettem a tanfolyamokat is de semmi itt semmivel nem tudnék elhelyezkedni.Szívem szerint itthon maradnék.
2012. jún. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

szerintem légy talpraesett és szervezd meg :)

Internetes bolthoz mit szólnál? Én nem értek hozzá, de egyik rokonunk pl. ilyesmit kezdett el baba mellett, és bejött neki.

2012. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

még egy baba? :)

úgy otthon maradhatsz háztartásbeliként

2012. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Persze, maradj otthon, ha azt szeretnéd. De tényleg szervezd meg, hogy legyen otthonról végezhető munkád. Még van időd, ezt a tervet pontosan kidolgozni.
2012. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek mellett nem tudsz otthon maradni főállású anyaként. Ha 3 van, akkor a legkisebb 8 éves koráig maradhatsz otthon, de a gyed lejárta utána már végig annyit fogsz kapni, mint a gyes (az anyasági is ugyanannyi kb. 25-26ezer).

Szerintem az internetes árusítás nem rossz, bár a feltételeket én sem ismerem. (adózás, tb, stb.)

2012. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még most is van ilyen azt hittem csak régen??Hát a második terhességem nagyon rosszul viseltem,nem szeretnék többet,a hasam se bírná:-( de meg gondolom.Internetes értékesítés az amit itthonról csinálok,csak a válság miatt a gyermekruhákat már nem úgy viszik mint régen.pedig ehez értek,és szeretem is csinálni.Abban bízok ha nagyobbak lesznek a gyerekek akkor talán több időm lesz ezzel foglalkozni.A munkahelyem sem biztos,de egyenlőre ebbe se merek egyedül bele vágni.Majd meglátom mit hoz a jövő.
2012. jún. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!