Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a Lenke név?...

Szerintetek szép a Lenke név? Nektek is a Lenke néni ugrik be először?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a Lencsi baba jut eszembe, és az eszetlenke szó. :) Pedig amúgy szép név!
2012. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem Lenke néni és a közért ugrott be először, ezek szorosan összetartoznak sokunk agyában
2012. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lenke néni és hogyugy lehet csufolni eszetlenke:) pedig tényleg szép név!
2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a lökött férjem ugrik be aki erre a névre mindig rávágja hogy MELLETLENKE...meg ügyetlenke....de ő mindenből viccet csinál.

Egyébként meg igen, Lenke néni is eszembe jut egyből. Viszont hozzátenném hogy mikor ott van egy élő aranyos kicsi lány akkor teljesen elvonatkoztatok ám a nevétől. Egyáltalán nem jut eszembe más a nevéről, csak ő maga.

Pl. a Rita nevet nagyon utálom mert valahogy Rita nevű nőkkel akármikor összetalálkoztam, sose sült ki jó belőle. Viszont a legjobb barátnőm kisebbik lánykája az lett, hát természetes hogy sose jut eszembe mikor ránézek vagy vele vagyok hogy hogy utáltam ezt a nevet.

2012. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, gyönyörű név. Lenke néni nem igazán jut róla eszembe, pedig néztem a sorozatot. Ami beugrik: férjem egyik barátjáéknál védekezés mellett fogant meg a baba. Amikor kiderült hogy kislány, viccesen közölte, hogy Lenke lesz. Véletlenke.
2012. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerek egy Lenke nevű pici kislányt, nagyon aranyos és szép, illik rá a neve.

Lenke néni eszembe se jutott soha.

2012. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű név,de kár,hogy nem lehet elvonatkoztatni.

Ezért is nem ezt kapta a lányom...

2012. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DDD97 ***** válasza:
idétlenke
2012. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik. :) És mivel a sorozatot nem néztem (ahogy a fiatalabbik generáció 99%-a sem), ezért Lenke néni eszembe sem jutott. De ezzel sokan lesznek még így. :)
2012. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép*-* Mostani kedvenc nevem.
2012. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!