Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás Anyukák! Ha ma délután...

Vaterás Anyukák! Ha ma délután feladok egy ajánlott csomagot, az holnapra megérkezik a címzetthez? Vagy mindenképp délelőtt kéne feladni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
igen délelött akkor viszik el a csomagokat délutána dod fel csak hétfön ér oda
2012. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom számít e de nekem utánvéttel adtak fel csomagot csütörtök délután (13 óra körül) és pénteken(másnap) már megjött..

ez volt 2 hete.

2012. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elsőbbségi ajánlottként adod akkor 99%. Ha nem akkor valószínüleg csak hétfőre, bár előfordulhat hogy másnap ottvan, de nem jellemző.
2012. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem változó. Nekem volt hogy egy napon adtak fel két ajánlott levelet, mindkettőt délelőtt, és az egyik ideért, a másik pedig nem (amit egy megyeszékhelyi főpostán adtak fel).
2012. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Budapest melletti kisvárosban lakom. Ha be Pestre küldök valamit, az tuti nem érkezik meg másnapra, de ha az ország legtávolabbi részére, legyen az város, falu, az másnap ott van. De mindenképpen délelőtt kellene feladnod, hogy biztosabb legyen a dolog.

A fene sem érti ezt, már annyit gondolkodtam a csomagok útján:)

2012. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!