Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hónappal az első próbálko...

Hány hónappal az első próbálkozás előtt hagyjam abba a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond...

3éve szedek Lindynette-et.

Szerintetek?


2012. júl. 16. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell várni 1 percet sem!

7 évig szedtem...vártam 5 hhónapot,és nem is lettem terhes 5 évig.

3doki egymástól függetlenül mondta azt,hogy az volt a baj,hogy vártunk...

2012. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Decemberben abbahagytam, februárban már terhes voltam. Manapság már szerintem nem kell hónapokat várni, ezek már nem olyan gyógyszerek.
2012. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2001 év végén hagytam abba baba ügy miatt.

Köszönhetően a fogigátlónak 2009-ben született a fiam.

Szerintem most hagyd abba a szedését. Volt itt egy kérdés a GYK-n, de nem tudom visszakeresni, arról szólt kit mennyire kavart be a fogigátló miután abbahagyta. Sajnos több volt a negatív tapasztalat mint pozitív. A legtöbben arra panaszkodtak hogy 2-3 hónap is eltelt mire visszaállt normális működésbe, vagy egyáltalán megjött a mensie.

2012. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a mensim nekem is macerás volt, miután abbahagytam, de hála Istennek a baba összejött 2 hónap alatt. Kedves 3. szerintem nem csak a fogi volt az oka.


2.voltam

2012. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!