Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri-e amennyiben egyéni...

Megéri-e amennyiben egyéni vállalkozó vagyok gyermeket vállalni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a problémám merült fel,hogy egyéni vállalkozó vagyok,de mivel március 1.-én nyitottunk egy üzletet,így az még nem nagyon termel profitot,és hát van egy alkalmazottam is,mondjuk Ő az Anyukám. 23 éves vagyok,októberben lesz egy éves a vállalkozói igazolványom! De október 1-től volt bejelentett 8 órás munkaviszonyom is,egészen február 28-ig. 68ezer forint a járulék magam után,és most úgy áll a helyzet,hogy még ezt is nehézkesen termeli ki az üzlet pluszba. Ha most vállalnék babát (a párommal már szeretnénk,igaz Ő levelezőn főiskolás,mellette maszekban dolgozik)akkor milyen juttatásokra lennék jogosult,és mennyi lenne ezek összege? Remélem nem túl bonyolultan fogalmaztam. :)

2012. júl. 16. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ma, itt senkinek nem "éri meg" gyermeket vállalni.

Ha csak anyagi okok miatt vállalnád, valószínűleg nem járnátok jól.

Itt böngészhetsz:

[link]

2012. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Esetleg valaki tudná pontosan számszerűsíteni,hogy egy hónapban mennyi is???

2012. júl. 18. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!