Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Allergia vizsgálatnak milyen...

Allergia vizsgálatnak milyen fajtái vannak?

Figyelt kérdés
Börtesztelésen voltunk,de nem volt allergiás semmire.Éjjel rájön a köhögés,adok neki zyrtec cseppet elmulik.Egész nap nem köhög.
2012. júl. 16. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi meg most készülünk, nálunk is a köhögés, de nappal is néha, nem csak éjjel. Vírus hozza ki neki, ennyit már tudunk. Én csak a bőrtesztet ismerem. Mekkora a gyermeked ? Kislányom 3 éves és nem tudom hogy fogja viselni a vizsgálatot.

2012. júl. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Enyém 3 éves lány.Nagyon jól viselte,megse mozdult.Szerintem 16 félére megnézték,de nem volt még piros se egyik sem.Csak az lett piros amelyik jelezte hogy jó a teszt.Megnézték:penész,gyomok,parlagfű,atka,kutya,macska,üröm,tej,tojásfeh,tojássárgája.Pontosan nem tudom még mire.kb 2 hónapja van neki ez a köhögés.Konkrétan mikor mentünk a gyermekpulmonologiára nem allergiavizsgálatra mentünk,hanem a télen 3szor befulladt,/kruppos köhögés/.Azt mondta az orvos,hogy azt virus okozta neki.De ha már ott voltunk mondtam végezzék el az allergiatesztet.


Ti szedtek valamilyen gyógyszert?majd irjál mi volt a vizsgálaton!

2012. júl. 17. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia ! Nem szedünk gyógyszert egyszer kapott aeriust, mert már télen is gyanús volt, hogy allergiás és azért köhög. Ma délután viszem a házi orvosunkhoz, hogy vizsgálja meg hall-e valamit amiért köhög és kérek beutalót. Aztán jöhet az időpont kérés, mert Fehérvári kórházban időpontot kell kérni, remélem nem fél év múlva kapok.
2012. júl. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!