Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lindynette fogamzásgátló...

Lindynette fogamzásgátló abbahagyása után hány hónappal estél teherbe? Egyből próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig szedted a gyógyszert?
2012. júl. 17. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

5 evig szedtem a gyogyszert, egybol probalkoztunk, de csak 8 honappal utana sikerult, de ugy felboritotta a szervezetemet, hogy pajzsmirigy problemam lett, es azt kellett kezelni, aztan amikornujra lehetett probalkozni, mert mar nem szedtem a gyogyszert, akkor a 2. honapban sikerult :))) juliusban hagytam abba, probalkoztunk rogton, semmii. Oktoberben kiderult a betegseg, januarig gyogyszert kellett ra szednem es tilos volt probalkozni. Februartol lehetett ujra, es marciusban menstrualtam utoljara :)

16+3 hetes kismami

2012. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már 14 éve szedtem fogamzásgátlót (még TriRegollal kezdtem anno), és kb. 5 éve Lindynettet, mikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba (32 éves voltam ekkor). A dokim azt mondta, hagyjunk ki 3 hónapot (más módon védekezzünk), aztán mehet "élesben". Így tettünk. Novemberben abbahagytam a fogamzásgátlót, január 26-án megjött, azután már nem védekeztünk, és március elején kb. 4-5 hetes terhességet állapított meg a doki. Úgyhogy én egyből teherbe estem, ahogy abbahagytuk a védekezést.
2012. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!