Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A coloradoi mozis Batman film...

A coloradoi mozis Batman film bemutatóján történt tragikus merényletben meghalt egy 6 éves kislány és egy pár hónapos baba megsérült. Csak bennem merül fel a kérdés, hogy kisgyerekek mit kerestek egy erőszakos, korhatáros filmen ráadásul éjszaka?!

Figyelt kérdés

Biztos mindenki hallott a coloradoi mozis merényletről, ahol a Batman film bemutatóján 12 ember meghalt és 58 megsérült.

Olvastam pár cikket erről és írták, hogy a legfiatalabb áldozat egy 6 éves kislány illetve egy pár hónapos csecsemő megsérült.


Csak bennem merül fel a kérdés, hogy mi a jó fenét keresnek kisgyerekek egy korhatáros, erőszakos filmen ráadásul éjszakai vetítésen??! Felfoghatatlan. Ennyire hülyék az amcsik?!

De tényleg érdekes, hogy senki se teszi fel ezt a kérdést, csak a merényleten hűlnek el az emberek. Tényleg nagyon-nagyon szomorú és hihetetlen. De efelett - az én kérdésem felett - szerintem pont ezért mindenki elsiklik...



2012. aug. 2. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem pont ez volt az első kérdésem, amikor hallottam a hírt. Választ viszont én sem tudok, valószínűleg csak az tudná megmondani, aki elvitte a gyerekét.
2012. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bennem is megfogalmazódott a kérdés, hogy 4 hónapos kisbabát moziba?!

Egyébként igen, ilyen hülyék az amcsik. Elég csak a Darwin-díjakat megnézni, ki kapja.

2012. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Mi egy hétig Balcsin voltun,se tv se rádió nem volt..Igy ezt az esetet talán szerencsére nem hallottuk.De ez szörnyű,hogy ilyen kicsit(4hós) elvisznek moziba. A 6éves már kicsit nagyobb ő talán már kiharcolta hogy vigyék el a bemutatóra. Multkor egy fórumon megszervezték,hogy vetitsék le nekünk a Babák cimű filmet,csökkentett hangerővel vetitették volna.De mivel a kicsim épp csak mászott,igy nem mentem el.Én ugyanezen gondolkodtam el,amikor augusztus 20án volt a vihar.. Na akkor is sok kicsit láttunk.(Erzsébet hidon,ismerős által voltunk.) A másik rendőrautóba több kb 20 ilyen pár hós babát mentettek be a rendőr kollegák. Akkor is elgondolkodtunk,hogy ilyen kicsit minek?Még ha nincs is probléma,de a tüzijáték még nekünk 20-on éveseknek is hangos volt.De akkor még mondták is hogy vihar jön.
2012. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz nem ad valaszt a kerdesedre de mi Angliaban elunk es itt siman van baba-szulo moziterem. :)) En sosem voltam de allitolag nagy sikere van. Minden heten egy nap valamikor delutan. Akkor babakat lehet bevinni, tompa a feny. A legtobb kisbaba atalussza, a nagyobbakkal meg ugyan ugy elvannak mint egy ketoras repulo uton. :)) ugy tudom max masfel eves korig lehet oket bevinni de lehet, hogy csak 1 eves kroig (nem emlekszem mit mond a reklam).Csak gondoltam leirom, hogy ilyen is van. Sot szoptatni is lehet a hatso sor ugy van kialakitva, pelusozo reszleg is van meg egy kis mellekszoba es ide is ellehet vonulni. Ha nem birja a baba gondolom fogjak es hazamennek aztan tobbet nem mennek. Ha meg birja es jol elvan akkor megneznek egy filmet egy halom popcornnal... En inkabb otton nezek meg egy jo filmet kenyelmesen mikor a gyerek elaludt, nem cipelnem de minden kulturaban vannak orultsegek. :) Persze, ahogy irtam ez nem ejszaka van vagy keso este. Nem mondom, hogy az altalad emlitett eset helyes de ledobbenve nem vagyok rajta mert kulfoldon minden elfogadhato es ha nekik ez jo akkor hajra. :) Itt is sokszor jartam ettermbe es siman este 9-10 fele ott volt a hordozoba vagy a babakocsiba a kisbaba vagy az etetoszekbe ult a par honapos gyerek es nezelodott meg evett. Lehet az is, hogy nem csinalnak ebbol rendszert de ha egyszer-ketszer kulonleges alkalom van akkor megengedett es nem a vilag vege ha a gyerek egy vagy ket napot nem a megszokott napirendjet csinalja. Az is lehet egy szulinapot unnepelt a szerencsetlen csalad es utanna elmentek moziba es roszkor voltak rossz helyen. Nem biztos, hogy minden nap odahordoztak a gyerekeket. Nem tudom. :(
2012. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem volt bébicsősz és csak így tudták megoldani.

..........................................................

2012. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!