Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eladó anyukák! Hogy adjátok...

Eladó anyukák! Hogy adjátok el azokat a ruhákat, amik otthoniak?

Figyelt kérdés

Nagyon kiválogatták már a gyerek ruhákat és már többnyire itthoniak vannak.Nem szakadtak, de itthoniak.Már 100ft-t adom darabját, de azt mondják hogy itthoni van már.Akkor?

Szoktam adni a szeretet otthonba is,de ezeket azért nem szeretném


2012. aug. 8. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

ad6kap6.hu


én itt csereberélem el ami már nem kell

fontos itt nincs értekben csere és pénzezni(eladni venni) sem lehet csak és kizárólag tárgyak szolgáltatások cseréje és felajánlások vannak !

2012. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 9. 07:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100 ft/db?!Sokszor én alig használtat,meg jó állapotút veszek annyiért.Különben én egybe adnám el,és 1 ft-ról indítanám az aukciót(mondjuk én az otthoninak valót nem árulom,beteszem gyűjtőládába,ami meg foltos,rongyos egész egyszerűen kidobom)2gyerekes+33hkm
2012. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom te hol veszed 100ft-t az ,,alig használt" ruhákat......Én még börzén is 500ft körül veszem.Ezek nem szakadtak és nem foltosak és nem gyüjtőládában valók.Nekem nem csak az az otthoni ami foltos, szakadt.
2012. aug. 11. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.A teszen,vaterán.Igaz,én már elég "régi motoros" vagyok,így van már sok tapasztalatom(és kellő rafinérám,hogyan mikor,mit érdemes figyelni).A múltkor 550 ft-ért egy 6 db-os krém! Next ruhacsomagot csíptem meg(felsők,nadrágok).
2012. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint én,a 2.Én azt írtam,hogy ami otthoni(számomra az alak vesztett,kifakult,megnyúlt,mintája töredezett ruha az otthoni)azt nem is árulom,hanem gyűjtőládába teszem,ami meg foltos,rongyos kidobom.Szóval nem azt írtam,hogy számomra az otthoni az a foltost,és rongyost takarja!
2012. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!