Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet összefüggés aközött,...

Lehet összefüggés aközött, hogy Te mit ettél terhesen szívesen, majd a babának mi lesz a kedvenc étele?

Figyelt kérdés
Illetve, ha valamit nem is szoktál enni, azt a hozzátáplálásnak a világ mindenk kincséért sem tudod lenyomni a baba torkán. Vagy ez hülyeség?
2009. júl. 21. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy össze függ e .de én terhesség alatt zabáltam az almát előtte nem szerettem,a s.répát meg meg nem tudtam enni amit azelőtt még nyersen is!

A lányom imádja az almát de a s.répát nem tudom megetetni vele!

2009. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Én úgy ettem a spenótot, hogy már a fülemen jött ki, pedig normál esetben nincs az az isten, amiért és akárcsak a számba venném. A gyerek imádja, de én azóta sem tudom megenni.
2009. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy védőnőtől azt hallottam, hogy a gyerekek már magzati korban és az anyatejből is érzik az ízeket, és már ismerős nekik, mire valóban találkoznak azokkal az ételekkel, amiket aztán adunk nekik.
2009. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm mindig azt mondta amíg terhes voltam, ha valamit nagyon szeretek és sokat eszem belőle terhesség alatt, azt a baba is szeretni fogja. Nem tudom azért van-e, de én sütőtököt annyira kívántam, napi szinten ettem, a babám is imádja. A paradicsomot, paradicsomlevet minden nap fogyasztottam, a babám imádja. A répát nagyon nem bírtam, a babám sem eszi meg. Úgyhogy szerintem van összefüggés :)
2009. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizart, ugyanis en terhesen szinte mindent kepes voltam megenni, ami elemkerult... Egyebkent kifejezetten rossz evo vagyok, vekonyka, de sikerult igy 25 kg-ot hizni. A fiam negy kg-mal szuletett es olyan haspok, amilyet ritkan latni. Oramu pontossaggal jelzi az elso perctol kezdve, ha evesido van, egy perc turelme nincs es mindent szeret!

Jellemzo, hogy nekem mar a szules napjan visszaallt az etvagyam a regire, 3 honap alatt olyan vekony lettem, mint baba elott.

Mar o honapos, de en babakajat, tapszert meg soha sem boritottam ki...

Most varom a masodik babamat, most az etvagyam normalis, alig hizom. A ferjem szerint tutira egy pici lanybabank lesz hasonlo etvaggyal es testalkattal, mint amilyen nekem van. Kivancsi vagyok.

2009. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van osszefugges. Amikor terhes voltam a hust semolyen formaban nem tudtam megenni, sot latni sem birtam. A tok fozeleketsem es meg sorolhatnam, hogy miket nem ettem terhesseg alatt, pedig azelott imadtam es azota is imadok.

A lanyom 12 eves, de azokat a dolgokat mai napig nem eszi meg.

Nem is eroltetem, csak epp meg kotoltatom, de rendszerint vissza utasitja.

Amugy a csaladunkba senki nem volt valogatos a lanyomon kivul :)

Azert erdekes ez!

32/N

2009. júl. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem folyton paradicsomlevet ivott,mert azt kívánta!A lány a paradicsomon kívül semmilyen paradicsomos cuccot sem szeret!
2009. júl. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én terhesség alatt rengeteg barackot,szilvát és kivit ettem.a fiam,a kivin kívül(azt még nem kapott)imádja ezeket a gyümölcsöket.mondjuk és a szagát se bírom a töknek,ő mégis szereti.

biztos,hogy van benne valami igazság

2009. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó vagyok:

ja és olyan mint az anyja,reggeltől estig képes enni :-)

2009. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!