Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaotthonba szeretnek menni...

Anyaotthonba szeretnek menni a gyerekekkel mert a bantalmazasok miatt a ferjemmel megromlott a kapcsolat. Korabban prostitualtkent dolgoztam. A kerdesem, hogy nem fogjak-e elvenni öket tölem, ha kilepek a csaladbol?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van (20 honapos es 8 honapos) a kissebbik szivbeteg, müteni kell. Jelenleg terhes vagyok a harmadik közös gyerekkel. Korabban voltunk anyaotthonban, de sajnos visszajöttünk. Emiatt a gyerekek vedelemnbe vannak veve.
2009. júl. 22. 17:24
 1/4 Kathrin01 ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, és kérj mihamarabb segítséget a helyi családsegítőben, vagy menj az anyaotthonba. Valószínű a bántalmazás végett vették védelembe a gyerekeket, de ne aggódj.Nnem lesz könnyű dolgod, de kérj segítséget. A családodban nincs valaki aki segíteni tudna?

Röviden ennyit tudtam írni, ha érdekel valami írhatsz még.

Minden jót. Egy szociálpedagógus.

2009. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj, de ilyen embernek minek szülsz ennyi gyereket? Talán védekezni kellett volna. Az anyaotthonban biztonságban voltatok, és lesztek is , ha visszamentek.
2009. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kathrin01 ***** válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy az anyaotthon jó megoldás, de sajnos csak átmeneti időszakra jó. Valami végleges helyet kell találnod. Éppen ezért kellene felvenni a kapcsolatot egy családgondozó asszisztenssel, aki közvetlen segítséget adhat.
2009. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy a védőnőd is biztos tud segíteni.
2009. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!