Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek van eladó Phil &...

Valakinek van eladó Phil & Teds tesókocsija?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a Phil & Teds tesókocsik és szeretnék egy ilyet két kisfiamnak(nagyobbik 2éves, a kicsi 2 hetes), de sajna nem igen találok ilyet, vagy ha találok is akkor 100ezreken felül, persze megvenném ennyiért is de egyszerre nincs ennyim, de ha valaki esetleg tud várni kicsit részletekre megvennénk. Valakinek esetleg volna valami ajánlata??? Előre is köszönöm a válaszokat.

#testvérkocsi #Phil & Teds
2012. aug. 17. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

anno a vaterán árultak, amikor én kerestem magamnak.


de amúgy sztem a kettes számú ülés nagyon gá... komolyan, mintha a bevűsűrló kosárban lenne a kistesó!

2012. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már múltkor is hozzá akartam szólni a kérdésedhez de gondoltam hogy szegény te, nem véleményt kértél hanem hogy nincs e eladó valakinek...egyébként én is használtan vettem a teszen 45-47 ezer körül volt, de csatlakozom az előttem íróhoz NAGYON idióta ötlet ez az alsó ülés gyakorlatilag a lábszáramnál volt a másik gyerek nem is tudtam inkább melyiket ültessem oda...nem beszélve a felcsapódó kövek, por, benzingőz stb...

adtam is el gyorsan...:(

2012. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát igen erre én is gondoltam hogy az alsó ülés kicsit gáz lehet, mert nagyon lent van, de nagyon sz*r helyzetben vagyok, mert panelben lakunk és a lift ennél kisebb már nem is lehetne, azokkal a tesókocsikkal amik egymás mellet vannak pedig be se férek, a jelenlegi egy gyerekes babakocsinkkal is alig férek be. Tároló meg szóba se jöhet, mert hetente lopnak el egy biciklit belőle, és sajátot se tudunk bérelni mert már mind ki van adva, így muszáj olyat találnom amivel beférek a liftbe hogy felvigyem a lakásba, és csak ezt találtam ami szóba jöhet vagy még a Britax B-Dualt.
2012. aug. 21. 07:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam az első.

Nekem Bébé Confort Twin Club volt.

Ez hosszabb, de normál szélességű tandem kocsi. Nekünk bevált.

Már csak használtan árulják, olyan 30-40 ezer között tudod venni. Egyszemélyesként is lehet használni.


Akinek én adtam el az enyémet, ő is azért vett ilyet, mert nekik is nagyon kicsi a liftjük.


Az ABC design-nak is van tandem kocsija. Az nem tetszik?

Meg a graco delexnak is.

2012. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok, mekkora a lift? Graco quattro tour duo normál szélességű és még hosszra sem olyan nagyon nagyon hosszú, de nekünk meg pl. graco stadium duo van az sem annyira hosszú..mekkora a lift??
2012. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!