Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha normális, csini NŐNEK van...

Ha normális, csini NŐNEK van öltözve egy 3 kisgyerekes anyuka akkor is mikor a gyerekeivel van, az röhejes, ciki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok mikor ilyan öltözékben láttok anyukát, őszintén? Egyből azt hogy minek így kiöltözni, vagy hogy de röhejes? Magassarkú cipő (nem tűsarkú és nem 15 centi, de úgy 7-8) leggings, csini tunika, vagy szintén magassarkú, rövid farmerszoknya, feszülősebb felső esetleg kis dekoltázzsal (nem a melle van kint 70%ban de nem is zárt felső),szűk színes farmer, derékig érő csini kabát szóval amit más is felvesz/felvenne gyerektől függetlenül.

Majd leírnám bővebben miért is kérdezem.


2012. szept. 1. 08:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
attól,hogy valakinek gyereke van,nem muszáj csak a gyerekkel foglalkozni,illik az anyáknak magukra is adni
2012. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is irigyeltem,aki a gyerekek mellett csinos nő , és csinosan,nőiesen öltözködik.

Magassarkú cipőt nem tudok viselni, nekem nem megy benne a futkozás a gyerekek után,le a kalappal,ha neked megy.

Kérdésedre válaszolva,nem ciki,röhejes.

2012. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy befolyásolható ember amúgy (tehát ha úgy érzem úgy a helyes valami pl. gyereknevelésben-simán el tudom engedni a fülem mellett anyósom megjegyzéseit). De ezzel kapcsolatban folyton kapom az "oltást". Anyósom de még a fiatal sógornőm is tök megbánt ezzel, hogy minek-kinek divatolok? És sógornőm mondja hogy nézzek már körül más anyukák se ilyenek és hogy mások is csak röhögnek a hátam mögött, mert úgy öltözök mintha kelletném magam.

És hogy néhány anyuka nem küldi le a játszóra a férjét mikor én ott vagyok pedig eddig úgy tette. Mert hogy én úgy vagyok kiöltözve mintha pasizni akarnék.

Aztán persze ez gondolom (kiindulva az itteni összes pletykából ) ki van sarkítva. Ez egy viszonylag kis város, pár játszótér van.

Tényleg körülnéztem múltkor és valahogy kilógok a sorból. De hát nem tehetek róla én nem érzem jól magam az 5 évvel ezelőtti ruháimban van sima egyszerű sötétkék farmer fekete nadrág egyszínű kardigán régi kabát lapos cipő...mert nem tetszik. De most elgondolkoztam a tegnapi " támadás" után hogy lehet én vagyok az aki vicces kategória mert 3 kicsi gyerekkel már igenis olvadjak bele a környezetbe? Ez így korrekt vagy tisztességes vagy hogy mondjam?

2012. szept. 1. 08:26
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális, csini nőnek van öltözve, az klassz dolog.

Ha túlzásba viszi, az nevetséges.

2012. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van baj, ha nem tudod mi áll jól neked.

Mondjuk ha 20-30 kiló felesleg van rajtad lehet hogy állna jól.

Attól mer valakinek 3 gyermeke van attól nem kell hogy elhagyja magát.

Ha meglátok egy ilyen anyukát akkor csak irigykedni tudok, hiszen rajtam egy gyerek után is még 10 kiló van és nem tudom felvenni a régi ruháim.

Nincs evvel semmi baj sem, csak irigyek rád!:)

2012. szept. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy kinek mi a túlzás, errefelé magassarkút csak akkor vesznek fel ha esküvőre mennek. Tehát nekik ez is túlzás.
2012. szept. 1. 08:37
 7/25 A kérdező kommentje:
Normál testalkatú vagyok, de van benne munkám nem pottyan az ölembe :( Úgy értik a röhejest valahogy hogy túl vagyok öltözve. Meg ilyet mond anyósom: vegyem fel ezeket OTTHON vagy ha nincsenek ott a gyerekek...igen, mondom és az hányszor fordul elő egy évben?? (mert vigyázni persze sose szokott rájuk senki MINDIG velem vannak, a legnagyobb ovis ő mondjuk napközben már ott lesz de nyáron is velem voltak napközben mindhárman).
2012. szept. 1. 08:40
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő gondjuk nem a tiéd, abban legyél, amiben jól érzed magad.Nem kell velük foglalkozni, féltékenyek. Az pedig, hogy miattad nem engedik a férjüket le, egyenesen szánalmas.
2012. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is úgy érzem a többi anyukához képest túl vagyok öltözve, mert mindenki rövidnadrágot pólót vesz fel, a többség barnás zöldes színekben jár, én meg felveszek egy csini térdig érő szoknyát , egy kis csini felsővel, és mindenki azt kérdezi hol jártál, hová mentek?


Nekem ez kényelmes, szeretem a vidám színeket, csak sokszor kellemetlen, mert úgy érzem túlöltöztem!

2012. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
igen, ezt én rendszeresen megkapom hogy mentek valahova??
2012. szept. 1. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!