Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen vizsgálatokat végez...

Milyen vizsgálatokat végez ilyen esetben az orvos? Van akinek el kellett vinnie a kislányát?

Figyelt kérdés

a kislányom 8 éves lesz és egy ideje panaszkodik, hogy fáj a hasa alja és viszket a nunija. voltunk a gyerekorvosnál, de semmi normálisat nem tudott mondani (bár teszem hozzá, hogy szinte sosem tud kikezelni minket semmi betegségből, de most a másik szabin van)

most arra gondoltam, hogy el kéne mennünk egy gyerek nődokihoz, de féltem tőle a kislányt, hogy őszinte legyek. tudom, hogy azért gyerek, mert ilyen kislányokra specializálódott, de mégis hogyan vizsgálja meg? volt más is akinek el kellett vinnie a lányát? hogyan "készítettétek" fel rá?

előre is köszönöm a válaszokat



2012. szept. 2. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vidd el a gyermek nőgyógyászatra, végbélen keresztül vizsgálja az orvos a kislányokat. Szerintem csinál ultrahangot is (hasi uh-t). Mindenképpen vidd el, mert lehet, hogy olyan fertőzése van, ami kihat az egész életére (pl. meddő lesz). Inkább egy kellemetlen vizsgálat, mint egy súlyos betegség. 8 évesen már el tudod magyarázni neki, hogy ez miért fontos.
2012. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam anno gyereknődokinál. Engem belülről nem vizsgált meg... Ez a végbélen keresztüli vizsgálat rosszabbul hangzik mint egy hüvelyi! :-( jobbulást a lànykádnak!
2012. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom még csak hat hós, nagyon piros volt a nunija..a gyerekorvos azt mondta vegyünk nyugodtan canesten kenőcsöt és azzal kenjük..így is lett, szépen elmúlt.
2012. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm hasonló tünetekkel 7 évesen vitte el a kislányát. Csak megnézték, nem vizsgálták meg. Bakteriális fertőzést állapítottak meg. Antibiotikumos szemcseppet kapott, azt kellett otthon rácsepegtetni a puncijára.
2012. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!