Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy MINDEN kérdésre válaszolniuk kell? Akkor is, ha nem értenek hozzá, nem ismerik a témát, nem voltak/nincsenek az adott élethelyzetben, stb?

Figyelt kérdés
Mintha úgy gondolnák, hogy azért mert elolvasnak egy kérdést, rögtön reagálniuk kell rá valamit. Pedig ez nem egy dolgozat, teszt, vagy vizsga.
2012. szept. 4. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:

És ez miért okoz problémát? Ha felteszel egy kérdést, akkor nyilván te is aminél nagyobb forgalomra vársz válasz terén. Nagy forgalom pedig csak akkor lesz, ha válaszoltak rá pl 5 2 en (akár teljesen értelmetlen választ adtak), amit a főoldalon többen látnak, így ők is megnyitják, ők is válaszolnak stb. Csordaszellem :) így több esélyed van választ kapni.


Ugyanakkor. A te jogod és lehetőséged, hogy kiszűrd a számodra lényegtelen válaszokat, és csak az értelmeseket vedd figyelembe. Ez nem egy nehéz folyamat, aki meg hülyeséget ír, egy negatívval értékeld, és ne foglalkozz vele. Szóval összességében, az, hogy minél többen írnak, pozitív hatással van a kérdésed forgalmára, ami neked jó.

2012. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*válaszoltak rá pl 2-en
2012. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy valaki kérdez valamit, egy válaszoló beírja a konkrét jogszabályt, én is tudom, hogy az úgy van, nem egy vélemény csak, hanem ez a törvény. (válással és vagyonmegosztással kapcsolatos kérdésnél láttam ilyet) Erre őt lepontozzák. Más meg ír valami hülyeséget és kijelenti, hogy az úgy van és kész.
2012. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért jó, ha sokan válaszolnak? Van itt valami forgalomszámláló pontozásos rendszer, vagy mi? :)


Nekem pl csak az a lényeg, hogy ha felteszek egy kérdést, akkor arra választ kapjak, lehetőleg olyat, ami tényleg hasznos.

De én ha pl látok egy tápszeres vagy ovulációszámlálgatós kérdést, ha el is olvasom, nyilván nem válaszolok rá, mert lövésem sincs a témához.

Vagy ha nem hallottam még az adott dologról, de akarom tudni, mi az, akkor utánanézek előbb a gugliban, nem?

Na mindegy, nem vagyunk egyformák.

2012. szept. 5. 00:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ez egy olyan oldal ahol bárki leírhatja a véleményét. Nem az orvos válaszol rovat.
2012. szept. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, bárki, de legalább olyan véleménye legyen, ami hasznos, mert írnak olyan orbitális baromságokat.
2012. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Sokan azt hiszik, hogy mindenhez értenek.

Az, hogy nem volt az adott élethelyzetben, nem számít, mert az unokatesójának a szomszédjának a sógornője már volt, és ő egyszer beszélgetett vele 5 percet, és már azt hiszi, hogy átlátja az egészet, sőt, jobban tudja/tudná, hogy mi a megoldás.


Az igazán hülyékben fel sem merül, hogy valamit nem jól tudnak. Ilyenkor írnak bődületes marhaságokat, pedig 2 perc lenne rákeresni a google-ban, és rájönne, hogy köze nincs a valósághoz az elméletének.


Tudod, a legrosszabb, amikor a hülyeség magabiztossággal párosul.

2012. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert ez az 1000 zseni országa, itt mindenki jobban tudja a másik dolgát. Néha tényleg hihetetlen dolgokat képesek produkálni az emberek. Csak nem értem nekik miért jó, hogy olyan dolgokba szólnak bele amiről lövésük sincs.

Tavaly dolgoztam és komolyan az agyam eldobtam néha, mikor nekem próbálták megmagyarázni, hogy mit hogy kell csinálni, ráadásul olyan hülyeségeket mondtak, hogy nem is igaz. És hiába mondtam, hogy de higgye el és jobban tudom, ezzel foglalkozom, le van írva a szabályzatban is, de nem, még neki állt bizonygatni, hogy úgy van, ahogy ő gondolja...

2012. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert itt az valaszol aki akar.Sztem sem baj. Pl a te kerdesednek mi az ertelme? Kulonben is a mai vilagban ki kell tudni mazsolazni a neked fontos informaciot.Ha nem tetszik ne kerdezz ezen a forumon.:-)
2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!