Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan Anyuka, akinek...

Van itt olyan Anyuka, akinek van/volt Bergon 2x Dimension babakocsija, vagy azzal tapasztalata?

Figyelt kérdés

Milyen könnyen lehet tolni? Mekkorák a kerekek méretei? Ha hátul vannak a bolygókerekek, és padkán kell felmenni, nem "bicsaklik" meg/fordul el a kerék?

Köszönöm a választ!


2012. szept. 12. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem iker babakocsim volt Bergon márkából. Mi nagyon szerettük, de elég méretes egy jószág. Tologattam egyes Bergon babakocsit is. Könnyű vele mindent csinálni, csak hát az átlagnál kicsit nagyobbak.


Amúgy meg bármilyen babakocsit veszel, TILOS a nem rögzített bolygókeréken emelni a kocsit. Ez pld a Bergon garanciában két helyen is benne van.

2012. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De jó, hogy írtál! Nem tudtam, hogy emelés előtt rögzíteni kell a kerekeket! A súlya nem számít, nem fogom emelgetni. :) Már csak a kerekek mérete lenne a lényeg, de nem találtam sehol semmit róla. :(
2012. szept. 12. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen kocsink volt, és nagyon nem ajánlom. Pro-contra listám erről a babakocsiról:


Mellette szól:

- Nagyon jól megy terepen

- A kupola hátsó "ablaka" nagyon jól jön, ha hason fekszik a kicsi, és így tud kifelé nézelődni.


Ellene szól:

- Nagyon nehéz, a rossz felfüggesztésű bolygókerekek miatt gyakran irányíthatatlan

- A kocsi padkán való felemeléséhez is legalább plusz egy ember kell, még fixált bolygókerekekkel is

- Ültetett helyzetben már cseppet sem kényelmes, a rossz kialakítású ívek miatt

- Az 5 pontos biztonságiöv semmit sem ér, mivel folyton meglazul, amint kicsit mocorogni kezd benne a kicsi.

2012. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A kerék méretét nem tudom már sajnos. Hívd fel a bergon-t és kérdezz rá.

A másik válaszolóval nem értek egyet, nekünk semmi ilyennel nem volt gondunk. Azt meg nem értem, hogy két ember kell egy babakocsi felemeléséhez a padkán. Én az ikerbabakocsinkat egyedül vittem. Iszonyatosan könnyen és egyszerűen irányítható kocsi.


A mérete a gáz szerintem:-(

2012. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és én mindig a fix kerekeken emeltem. Ha úgy esett épp a dolog (mert ugye a tolókar forgatható mindkét irányba), akkor megfordítottam a babakocsit és felhúztam a járdára. Nem a bolygókereket fixáltam.
2012. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!