Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtudná mondani nekem valaki,...

Megtudná mondani nekem valaki, hogy Dr. Szendrei Ferencnek van-e még magánrendelése, illetve valamilyen elérhetőséget hozzá tudna adni? Vagy valamilyen támpontot, hogy hol keressem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a szülés-nőgyógyász Szendreit keresed aki még régebben Kiskunfélegyházán rendelt és vezetett szüléseket?
2012. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,Őt keresem.
2012. szept. 18. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem ő az orvosom, anno még nála szültem, később a magánrendelésére jártam ami a kórházban volt szerdánként, de onnan elment a Bajcsy utcára (emeletes házak, a régi Bajcsy iskola mellett). Amióta elvitte a rendelését oda még nem jártam nála, csak mások mondták hogy most is szerdánként rendel, hétfőn-kedden szereti ha már bejelentkeznek hozzá. Nagyon kedves, részletesen el fogja neked mondani hova kell menned. A telefonszáma: 30/734-2061 Nem tudom ez azóta változott-e, de én még ezen a számon hívtam.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv.

2012. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2012. szept. 19. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!