Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukaként mit gondoltok...

Anyukaként mit gondoltok ezekről a szettekről, felvennétek, ha ilyenben láttok mást az túlzás anyaként? (3 gyerekes anya)

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 19. 16:15
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Főként az érdekelne amelyiknél magas sarkú és talpú platform jellegű a cipő és ilyen skinny a farmer, és a felső is csinibb.
2012. szept. 19. 16:16
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem ha normális viselkedés társul hozzá, semmi gáz.

Legfeljebb esz a penész, hogy én sosem leszek ilyen vékony :)))

2012. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
de a viselkedés ugyebár nem derül ki "látványra" csak később esetleg!
2012. szept. 19. 16:18
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése,nem anyaságé!

Engem kiráz a hideg a középső felsőtől,és a lábbelik sem tükrözik az én ízlésem,a többi elmegy. De ez csak az én véleményem!

Amúgy miért lenne probléma,ha bárki,akinek gyereke van (legyen 1 vagy 12) csinosan,divatosan képes öltözködni? Ha a gyerekei is csinosan járnak,akkor az anyuka miért ne?

Sajnos ismerek olyat,aki magára adott,de a lánya már az unokatesó kinőtt cuccait hordta...


Üdv: 3 lányos,20hkm

2012. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet sem divatkövetőként azt mondom, ezek nagyon jó, stílusos összeállítások. Nem gondolom, hogy azért, mert valaki anya, ne járhatna így, főleg, ha jól is áll neki. Csatlakozva egy előttem szólóhoz, engem is enne a sárga irigység. :) Sose voltam vékony, és így nagyon nehezen vásárolok magamnak olyan cuccokat, ami stílusos, és már nem is szeretem a vásárlást emiatt. :) És remélem, a kislányomnak könnyebb lesz e téren a helyzete.
2012. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csinos!Semmi rosszat nem gondolnék rólad.Én is próbálok kinézni,igényesen,divatosan,nem érdekel kinek tetszik,kinek nem.Legfeljebb csak irigyek:-)
2012. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat olyan jó lenne még sokan írnátok. Mert nekem ez a stílusom úgy értem ezt kedvelem de mindig úgy megbámulnak olyan megbotránkozva meg próbálok kedves lenni másokkal ( 3 gyerekem született csak 1 évet dolgoztam az 1 és 2 között aztán gyorsan jött a harmadik így évek óta itthon vagyok) Barátaink 250kmre levő városban. Próbálok kapcsolatokat kialakítani hogy a gyerekeknek is legyenek kapcsolataik (bár már a nagyobb jár közösségbe) meg nekem is jólesne beszélgetni. És már erre gondolok kínomban hogy az öltözködésem tart vissza másokat? Nem extra pedig szerintem.

Nem vagyok nagyon vékony, normál alkat vagyok, de elég magas. Eddig sose gondoltam hogy bármi az öltözködés függvénye lenne legalábbis számomra semmit se jelentett hogy miben van a másik, de már nem tudok mire gondolni.

2012. szept. 19. 16:32
 8/27 A kérdező kommentje:
lemaradt egy fél mondat...tehát próbálok kedves lenni másokkal meg az is vagyok, nyitott stb. de mégsem sikerül még ilyen együtt játszóterező emberkéket se találnom.
2012. szept. 19. 16:33
 9/27 Kiki01 ***** válasza:
Attól hogy valakinek gyereke van nem muszáj egyből felvenni a szeneszsákot. Ha jó az alakja és jól is érzi magát benne, vegye csak fel akár ezeket is bátran! Persze ha nem akkor inkább ne, de az meg ugye nem az anyaságtól függ.
2012. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Azt hittem, valami nagyon extravagáns összeállítások lesznek...

Szerintem ezek nagyok szépek, kár, hogy nem vagyok ilyen karcsú, hogy jól is álljanak nekem. :D Hülye módon oda vagyok a felső-kardigán összeállításokért.

A cipő meg egyéni, én ezekben menni se nagyon tudnék, nem hogy a Tazmán ördögöm után futni... :D De ez az én "szegénységem", valaki tűsarkúban is rohan, mint a nyúl. :)

Kicsit konzervatív, mégis egyedi. Szerintem pont jók egy anyukának, ha neki ez a stílus tetszik.

2012. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!