Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a lányom öt...

Nem furcsa, hogy a lányom öt évesen hatalmas Cserháti Zsuzsa rajongó?

Figyelt kérdés
Próbálom megszerettetni vele a népdalokat, Grillusz Vilmost, Alma és Kaláka együttest,stb. meg is hallgatja, de inkább a Cserhézi. Nem kéne neki még gyerekdalokat hallgatnia?

2012. szept. 23. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Cserháti, nem Cserhézi.
2012. szept. 23. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

a kisujjából nem szopta ki hogy ő már 5 évesen ez lett.

valami kiinduló pontja van..

2012. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszer hallotta a rádióban a "Boldogság gyere hazát", nagyon megtetszett neki, elkért anyámtól egy rakat cd-t. Most koncertre akar menni, hiába mondogatom neki, hogy az már nem lehetséges... De non-stop ezt hallgatja, pedig én nem hallgatok zenét, férj pedig más együtesekre esküszik.
2012. szept. 23. 18:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi évesen én is jobban szerettem a nem gyerekdalokat. Ez köszönhető annak is, hogy szüleim napi szinten inkább janis Joplint, Queeent és hasonlókat hallgattak. Mikor az oviban kérdezték melyik a kedvenc számom, akkor is egy Janis Joplin dalt énekeltem el. Szerintem nem baj, ha tetszik neki Cserháti zenéje, normális.
2012. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
44%
5 évesen elkért anyudtól egy rakat CD-t, meg koncertre akar menni. Lehet, hogy én vagyok elmaradott, de ez egy 5 éves gyerektől nagyon furcsa! Esetleg egy 15 évestől, de nem egy 5 évestől. Vagy, kamu kérdésről van szó...
2012. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alsós korom óta Charlie-rajongó vagyok. 29N
2012. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már előbb voltam Cserháti Zsuzsa, Csepregi Éva, meg hasonlók rajongó, mint a lányod. Egyáltalán nem furcsa! A lányod ezt szereti és kész. Én is felnőttem, gyerekdalok nélkül is, és hidd el semmi bajom, még senki sem jutalmazott a furcsa jelzővel! Úr isten mennyi bajuk van mostanság az anyukáknak... Ha tetoválást akarna, meg fekete ruhákat, az lenne furcsa, de nem az, hogy kicsit más az ízlése, mint a többinek! Örülj neki, hogy ilyen egyéni kis lányocskád van! Azt keli hallgatnia, amit hallgatni akar, és arra nincs törvény, hogy feltétlen gyerekdalnak kell lennie.
2012. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó az ízlése. :-)

Most jobb lenne, ha inkább Justin Bieber-t és társait hallgatná? Ismerek nem egy hasonló korú kislányt, akik ilyen szennyeket hallgatnak.

Halász Juditot is szeretik valamiért a gyerekek, gondolom mert szép hangja van, Cserhátit is biztos azért.

Nekem ennyi idősen a Queen volt a kedvencem, mert van egy 10 évvel idősebb bátyám, aki mindig ezt hallgatta.

2012. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, valóban jobb, mintha a mai borzalmakat hallgatná. Legalább egyedi lesz a gyerek. Csak már kicsit megijeszt ez a rajongás.
2012. szept. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!