Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit lehet érte kérni?

Mennyit lehet érte kérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy FIXONI thermo kislány őszi levegőztető,plüss bélelt overálunk,62-es méretű.10ezer forint fölött vettem a Brendonban.Szeretném eladni,mert ugye most van szezonja,hibátlan,gyönyörű állapotú.Szerintetek mennyiért hirdethetem meg?

2012. okt. 5. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az a tapasztalatom, hogy a különböző aukciós oldalakon kb. fele árért mennek el a jó minőségű és állapotú cuccok, mint amennyiért vetted. A használtabbak meg gyakorlatilag fillérekért. Nézd meg, hogy van-e ugyanilyen termék, és ha igen, akkor mennyiért. Úgy jobban be tudod lőni az árat.
2012. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én fixáron vaterázom,azt látom h féláron,vagy az alatt mennek el a cuccok. de érdemes megnézni h pont iylet menniért adnak és az alá menni. én pl most adtam el a mesemondó macinkat, megnéztem 7-9 között árulták,én feltettem 6-ért másnap elvitték
2012. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen! Sajnos csak fele annyiért tudod eladni! Ha az eredeti ár alatt próbálod pár ezerrel esélyed sincs. Akkor én is inkább vennék egy újat!
2012. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM! :)

Félár alatt tettem fel....

2012. okt. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!