Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha anyuka és...

Mi van akkor, ha anyuka és apuka tökéletes harmóniában él, idilli a családi légkör, gyerekek szépek, jók a körülmények, minden megvan, de a szülők már nem vonzódnak egymáshoz egyáltalán?

Figyelt kérdés

Mindezt úgy kell elképzelni, hogy nem is hiányzik az együttlét a kapcsolatból. Szex évente pár alkalommal van, akkor is többnyire egy átborozott beszélgetős este után.


Szétmenni nem akarnak, mert nekik jó így, nyoma sincs feszültségnek.

Ilyenkor jön a nyitott házasság, amiben férfi és nő megy amerre lát - már ami a szexet illeti?

De mi van ha féltékeny típusok, és bár egymással nem kívánják, nem is vennék jó néven ha a másiknak szeretője lenne?

Van itt egyáltalán jó megoldás?


A meg kellene beszélniük a dolgot vagy próbálkozni kellene így vagy úgy egymásra hangolódni tanácsokon túl vannak már, nem megy a házasélet egymással.


2012. okt. 7. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha idilli minden, akkor a szex is szokott menni. Ha mégsem, akkor lehetne valami hobbit találni a férjnek külön, a feleségnek külön, amikor távol vannak egy kicsit egymástól, hogy tudjanak egy kicsit vágyódni egymás után.

Vagy egy kicsit gyakrabban borozgatni. Persze azt sem jó túlzásba vinni.

2012. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
26%
így indul az egyik regényem is aminek az a címe: Hajnali Vágy, abban van egy lány aki Laura és a saját apja szerelmes a saját lányába és a felesége tudta nélkül kefélgeti a csaj saját szobájába :-D
2012. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha két ember között megszűnik az intimitás, akkor annak mélyebb okai vannak. Lehet, hogy nem tudnak közeledni egymáshoz, de attól még kívánhatják a szexet, az érzelmeket - mással.

Én így éltem évekig, a férjem volt az, aki nem kívánta a szexet (én változtatni szerettem volna rajta). Aztán a férjem udvarolgatni kezdett egy szintén házas nőnek, mert a "bizsergésre" viszont szüksége volt! Utána nekem is voltak ilyen flörtölgetős időszakaim, azt hittem, működhet a nyitott kapcsolat, hogy nem foglalkozunk egymás dolgaival, de nem így van.


Amit tanácsolni tudok: ha mindketten akarjátok menteni ezt a házasságot, akkor kezdjetek újra randizni, közös programokat csinálni, kettesben. Ha nem, akkor inkább menjetek szét! Tudod, a gyerekeknek sem ilyen családi mintában kellene felnőniük! Sokkal fontosabb a "jó körülményeknél", hogy szeretetteljes, intim kapcsolatot lássanak a szülők között (gyengédséget, ölelést, puszit, stb.).

2012. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az a helyzet hogy a gyerekek nem tudják/látják ezt, mert ők nem tudják mi történik (vagyis inkább NEM történik)a hálószobában.

2012. okt. 8. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

De azt nyilván érzékelik, hogy nincs köztetek intimitás (a hálószobán kívül), és nekik ez lesz a természetes.

Én nem akartam, hogy a lányom így nőjön fel, szeretetlen légkörben, és aztán később ő is ilyen családmodellt alakítson ki magának, ha felnő...

2012. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. :(
2012. okt. 8. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!