Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, két kisgyerekkel...

Anyukák, két kisgyerekkel (vagy többel) ti felvesztek rövid szoknyát?

Figyelt kérdés

Mondjuk combközép alatt érőt leggingsel vagy vastag harisnyával.

Nem néz ki röhelyesen, ha abban szaladok a gyerek után, és/vagy tolom a babakocsit?



2012. okt. 22. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy hogy nézel ki. Ha csinos, vékony anyuka vagy és ez gyerek nélkül is jól áll, akkor miért ne vedd fel? Ha túlsúlyos vagy, akkor gyerek nélkül sem ajánlott...
2012. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Fiam 3-4 éves koráig nem hordtam minit, mert folyton hajolgatni-szaladgálni kellett a kicsit után. Azóta viszont hordom újra, vékony harisnyával, nyáron harisnya nélkül. A leggingset és a vastag harisnyát nem szeretem, de ha tetszene sem hordtam volna, amíg a gyerekkel kavicsot kellett gyűjteni, be kellett ülni a homokozóba, stb. Azzal viszont önmagában nincs gond, ha a babakocsit miniszoknyában tolod.
2012. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Én vékony vagyok, csinos, de csak akkor veszek fel miniszoknyát, ha a család együtt megy valahová. Akár bevásárolni, de csak ha a férjem is ott van. Mert amikor nincs ott, nekem kell egyedül menni a gyerekek után, és én olyankor inkább a kényelmesebb cuccra, a nadrágra szavazok.
2012. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha olyan lábam lenne amilyen sose volt akkor biztosan felvenném. (így sajnos kimaradt az életemből a rövid szoknya)

Nem tartom röhejesnek egyáltalán. Sőt nagyon tetszik, ha egy anyuka attól még, hogy gyermeke születik akkor attól még nő is marad. Sétálni, babakocsit tologatni nyugodtan felvehető. Ha viszont a játszóteret nézzük akkor praktikusabb egy kényelmes farmer valami lapos talpú cipővel :)

2012. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Miért ne vehetnéd fel, ha nem fagy be a segged? :)

Gondolom, gyerek előtt is csinosan öltözködtél, maradj is ilyen. Egyébként meg amiben tudsz futni, gyereket emelgetni stb., azt hordd nyugodtan. Ha valami nem jön be, akkor vegyél fel mást. Pl. magasabb sarkút én csak akkor vettem fel gyerekkel, ha a férjem is velünk volt, mert akkor ő futott a gyerek után :) Szerintem egyáltalán nem röhejes.

2012. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Simán.leggings fölé meg nem is kihívó hiszen az majdhogynem nadrág.
2012. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Én simán.3 gyerekem van a legkisebb 13 hós, bőven a rohangálós elesős együtt homokozós korban van mind3 még.

Felénk sajnos a melegítős anyuka a divat engem meg is szólnak ha leggings+miniszoknya csinibb felső kombóban vagyok. Mindig megkérdezik furcsállkodva hogy tán megyünk valahova vagy jöttünk valahonnan hogy így ki vagyok öltözve holott nem vagyok kiöltözve. Melegítőt nem tudom elképzelni, csak otthoni viseletnek.

Farmer és lógós pasi pólót se tudok elképzelni hogy abban utcára menjek. Aki meg abban érzi jól magát, szíve joga, nyilván semmi közöm hozzá de akkor visszafelé is elvárnám a toleranciát. Egyébként meg sokszor a melegítős mamik csak beszélgetnek a padon és én vagyok az aki beül a homokozó szélére is a gyerekkel. Nyilván nem úgy veszek fel miniszoknyát hogy vékony hari vagy mondjuk semmi,hanem leggingsel vagy vastag harival ami lényegében olyan mint egy nadrág. (nyáron inkább rövidnaciban voltam épp ezért hogy ne lehessen belátni ha lehajolok vagy egyéb).

2012. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a gyerekek nem változtatnak ezen. A fontos az, hogy jól áll-e, jól érzed-e magad benne. Ha igen, akkor nyugodtan. Kövér emberen is jól állhat a szoknya, a hozzászólások ezen részével nem értek egyet. A fontos az, hogy TE hogy érzed magad benne, kifejezi-e azt, aki vagy. Ha stílusos vagy, belefér, gyerekek ide vagy oda, nő vagy és az is maradsz!
2012. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
már nem veszek fel rövidszoknyát ,csak olyat amibe ha lehejolok se látszik ki semmim ez nálam térdig érö szoknyát jelent ,de összel inkább farmer és polo.utálom a harisnyát.
2012. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Persze, ha jól áll és jól érzed magad benne, akkor nem gáz!

Én sosem voltam egy nagyon nőcis, szoknyás típus, de nem a külsőm miatt, hanem mert nem érzem jól magam benne, mármint nem tudok olyan szabadon mozogni, mint nadrágban.

Ugyanígy vagyok a magassarkúval is.

Persze ettől még nem járok melegítőben :)

2012. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!