Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várnál azért fél évet a...

Várnál azért fél évet a gyermekvállalással, hogy a babád NE téli születésű legyen?

Figyelt kérdés
A hangsúly nem a télen van,hanem azon,hogy várnál-e ilyesmi indok miatt 5-6 hónapot.
2012. okt. 26. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi most azért várunk, hogy ne nyári legyen :) Az első (augusztusi) gyereknél elég sok egészségügyi (keringési) problémám volt, ezért a kánikulát nem merem még egyszer nagy hassal végigcsinálni.
2012. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnék, nekem olyan mind1, hogy mikor születik.

És ha nem jön össze elsőre, és csak próbálkoztok, próbálkoztok, aztán mennek a hónapok. Akkor megint várni, mert nem jön össze 2-3-4 hónap alatt, és újra téli születésű lenne, akkor megint hagyjunk ki X hónapot... Így akár éveket is lehetne várni, mert nem biztos hogy akkor sikerül, mikor szeretnétek.

2012. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem lehetek biztos abban, hogy úgy sikerül teherbe esni, ahogy én azt elképzelem. Mi van, ha a teherbeesésre is fél évet kell várni, és pont megint télre esne a születése? :-)
2012. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem várnék. (Max. akkor várnék, ha eü okai lennének.)

Mikor gyereket akartunk a párommal, akkor a hangsúly azon volt, hogy csak jöjjön össze, a születés dátuma nem járt a fejemben.

2012. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem volt szempont a tervezésben.Egy nyár végi és egy tél eleji babám van! :)
2012. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem vártam soha ilyen indokal ,van egy nyári fiam,egy téli fiam,és egy tavaszi lányom.igy sikerültek.
2012. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem várnék.
2012. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod,hogy teherbe is esel,akkor amikor tervezed?Lehet hogy több hónapot várni kell rá,mire összejön...
2012. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nem tudom. Ha nem ülök tűkön, hogy "azonnalterhesakaroklenni", akkor lehet, hogy beleszólhatnak ilyen praktikus indokok is. Bár ez nekem elég apróság, másik évszak meg más miatt nem praktikus. Nagyjából nekem mindegy az éven belül a "mikor" kérdés.
2012. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amikor az első vetém volt,akkor azt mondtam,hogy legközelebb nyáron szeretnék nagy pocival járni,és mivel úgy tudtam,hogy egy vetélés után kb. 6 hónapot nem árt várni,így pont jól jött ki! Áprilisban volt a vetélés,október első napjaiban estem teherbe,júliusban született meg a lányunk :-)

Legközelebb őszi babót szerettem volna,amikor rám jött a "katt",akkor csak 1-2 hónapot kellett várni,hogy őszi születésű babó foganhasson. :-)

Így lett már majdnem egy 4 évszakos családunk van :-) (tavasszal az 1.,nyáron a 2.,ősszel a 3. lányunk és télre várjuk a 4. gyerkőcünket) :-)

2012. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!