Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves fiamnak télre...

Másfél éves fiamnak télre érdemes sportbabakocsit venni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami esernyőre csukható, de van hozzá lábzsák is. Viszont amiket láttam, azok olyan "vékonynak" tűnnek, hogy félek, fázni fog benne télen. Az eddigi kocsink tönrement, újat kell venni, mert sokat babakocsizunk és terveim szerint még fogunk is. Nem szeretném, ha megfázna benne, de ekkora gyerekre meg már bundazsákot nem tudok húzni. A videókon olyan vékonynak tűnnek a sportkocsikhoz adott lábzsákok :-( meg maga a kocsi is inkább olyan tavasz-nyári érzést kelt...
2012. okt. 26. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt télen sportkocsink, mert vonatozunk-buszozunk sokat, és azzal praktikus volt utazni és nagyobb távokat megtenni.

Mi nem esernyőre, csak lapra csukhatót vettünk, mert az esernyőre csukhatóakat mi is vékonynak találtuk. A biztonsági övét megtoldottuk egy másik övvel, hogy ovarallban is be tudjam kapcsolni a gyereken. Alá pléd, rajta pléd. Mi így jártunk.

2012. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen sportkocsink van:

[link]

Ehhez van külön télre egy vastag betét és a lábzsák is eléggé vastag.

De én vettem bele ilyen bundazsákot:

[link]

És ha nagyon hideg volt még erre rátettem a lábzsákot.

2012. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi ilyen bundazsákot vettünk:

[link]

És még annyit a kocsiról hogy nagyon masszív,strapabíró.

2012. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de inkább masszívabbat. Enyémnek pl. kicsi kerekei voltak elöl, bolygósak, hát a havon nem nagyon tudtam vele menni, csak ahol eltakarították. A gyerek nem fázott az overallban, jól aláöltöztettem.
2012. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Ennél masszívabb esernyőre csukható sportkocsi biztos hogy nincs kedves utolsó!

És ennek az első kerekeit le lehet fixálni.

2012. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 27. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!