Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Először átlátszó, majd nagyon...

Először átlátszó, majd nagyon kevés fehér folyás, reggel minimális viszketés, azóta semmi. Lehet gomba?

Figyelt kérdés
Volt már gombám, de az nagyon viszketett és darabos folyás is volt. Először azt hittem, hogy gomba mert viszketett de csak egy picit és azóta semmi. Szagtalan. Nem tudom eldönteni. Volt már valakinek így és gomba volt? (ja és amikor wc papírral megtöröltem, egy picit érzékeny volt, de azóta semmi.)

2012. okt. 27. 19:02
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és az kimarad, hogy mostanában többet pisilek. lehet felfázástól változott meg a hüvely phja?
2012. okt. 27. 19:08
 2/3 anonim válasza:

Szerintem menj el nődokihoz!

Lehet gomba, ph, talán még terhes is lehetsz, ha kimaradt!

Jobbulást kívánok!!!

2012. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem marad ki, most kell megjönnie 2.a 3.a körül. Most nem próbálkoztunk babával, terhes biztos nem vagyok. Már egyébként fáj a mellem és a hasam is, szerintem hamarabb jön meg pár nappal...
2012. okt. 28. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!