Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fluffy sétáló és csaholó...

Fluffy sétáló és csaholó szőrgombóc kutya világító pórázzal ezt szeretném karácsonyra a lányomnak, mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
Megéri az árát? Működik rendesen?
2012. nov. 7. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Az alabbi oldalon elegge lehuzzak:


[link]


(osszefoglalva: csak teljesen sima feluleten megy - szonyegen pl nehezen; es nagyon lassu)

2012. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de valami értelmeset is vehetnél a lányodnak,mondjuk készségfejlesztőt, vagy társast...szerintem ezt az izét hanyagold, elég hamar ráun majd..
2012. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én már a leírásod alapjánt rosszul lettem tőle.

Nem létezik, hogy ez egy értelmes játék legyen.

2012. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Megnéztem. Még 80.- ft-ot sem ér, nemhogy 8.000.- ft-ot!!!

2012. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok

8 ezer??? Ezért 80 forintot sem szabad kiadni!!!

A nyakamat rá, hogy 3 óra alatt kibogozhatatlan lesz a szőre, a gyerekedet vagy érdekli, vagy nem, de Te meg fogsz buggyanni a hangjától és a villogástól!

2012. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megint 3.

Bocsi az ismétlésért, lüke a gépem...

2012. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Lányomnak már mindenféle készség fejlesztő játéka van, 2 évesen óvodásnak nézik mert annyira fejlett a sok foglalkozástól, szobatiszta és éjszaka ágy tiszta, szerintem egyáltalán nem rossz dolog ha szépen gondoskodik vagy dajkál egy kisállatot vagy babát, attól sokkal jobb minthogy verekedjen meg ordítson a világ épp elég vad. Egyébként van két kutyánk és egy cicánk, kb 500 db aranyhalunk a tóban szóval élő állatunk is van. A kérdés pedig az volt hogy ez a játék technikailag minőségileg milyen.
2012. nov. 8. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:

"A kérdés pedig az volt hogy ez a játék technikailag minőségileg milyen."

Nos, a kérdésed ez volt: "mi a vélemény róla?"

Akkor bocs, hogy véleményt nyilvánítottam...

2012. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!