Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok egész nap vagy csak...

Nálatok egész nap vagy csak egy meghatározott időtartamban lehet ebédet befizetni? Főleg bölcsis szülők válaszára vagyok kiváncsi

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom ovis,de meghatározott időben lehet befizetni.Reggel 7-9,délután 15-17 óráig.
2012. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiam ovis, de azért leírom: minden hónapban 2 napon van befizetés, 1.nap 7:00-16:30-ig, másnap 8:00-12:00-ig.

Miért kérdezed? Nálatok hogy van?

2012. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk két meghatározott napon (ált. 6-7-én) 7-17-ig lehet befizetni a vezetőnő irodájában.
2012. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Nálunk a bölcsiben 6-9 között lehet.. Ma kicsit elaludtunk(7:40kor hivott a párom hogy miért nem hivtam fent vagyok-e) minden reggel hivom ha fent vagyok. S 9:30-40 körül értünk be a bölcsibe. S mondták hogy már lezárták a rendszert. S ez olyan fura volt hogy fél 10kor már nem lehet befizetni az ebédet. Multkor is később mentünk de akkor felhivtak mobilon hogy megyünk-e s mikor kb mert ebéd befizetés van... Jó lesz pótbefizetés de azt nem tudták megmondani mikor...

Azért fura nekem mert pl anyum ovijában(oviban ovónő) egész nap lehet befizetni.

2012. nov. 12. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 7-10-ig lehet. Van a hónap végén pótbefizetés, de azt nagyon szokták titkolni, hogy mikor...
2012. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!