Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy szobában alszanak a babával a szülők?

Figyelt kérdés
Meddig nevezhető ez egészségesnek és mennyi idősen altatnátok mindenképpen külön szobában?
2012. nov. 19. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor ő kéri, hogy külön akar költözni. Amennyiben a szülőket nem zavarja és nem teszik ki a gyereket nemkívánatos ingereknek, ha érted...
2012. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk először külön volt a kislányom. Majd két hónaposan megfázott, így áthoztuk magunkhoz.

8 hónaposan ment vissza a szobájába.

Én úgy vettem észre nála, hogy nyugodtabban alszik mióta külön van. Nálunk gondolom felébresztette, ha megfordultunk az ágyban, vagy köhögni, orrot fújni kell stb.

Szerintem gyerek függő is a dolog. Én örülök, hogy elvan a kislányom a saját szobájában. Most 13 hónapos.

2012. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről megoszlanak a vélemények. Kinek mi a jó!

Mi 7 hetesen külön tettük a fiam, azóta is köszöni, meg van!

Nemrég egy szállodában együtt aludtunk, és észrevettük,hogy zavarjuk. Ha fordultunk az ágyon, már ő is mocorgott, ha kimentem pisilni, azt is észrevette stb. Szóval ő azt szokta meg,hogy egyedül, csöndben alszik!

2012. nov. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben is vannak átmenetek:).

Mi pl. mindig a szobáában tettük le a kicsit, majd mikor ébredt, magunkhoz vettük. így volt kettesben tölthető idő:), de amikor szüksége volt rám, ránk, akkor nem volt gond ha közénk vettük:). Egy éves kora óta ő maga kéri, hogy a saját ágyéban aludjon.

Visszagondolva másképp csinálnám, magunknál kezdtük volna az altatást és később ment volna a saját szobájába, soksok felesleges felkeléstől szabadultunk volna meg...

2012. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!