Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kislánynév "illene"...

Milyen kislánynév "illene" ehhez a Nándor név mellé? Vezetéknév Lőrincz Mi a kedvenc lánynevetek?

Figyelt kérdés
Ikreket várok, a kisfiú Nándor, Nándi lesz, de a lánynévvel bajban vagyunk. A Dalma és az Éda ami esetleg esélyes. A Dalma férjemnek tetszik, az Éda nekem

2012. nov. 19. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

A kettő közül egyértelműen a Dalma.


Lőrincz Nándor és Lőrincz Dalma - nagyon szépen hangzanak :)

Nekem amúgy a Dorka jutott egyből eszembe ehhez a vezetéknévhez.

Az én kedvenceim pedig: Anna, Alíz, Izabella, Lili /Lilien ... tényleg: Lőrincz Lilien?

2012. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Én is a Dalmára szavazok a kettő közül egyértelműen. Nagyon szép név, nem túl gyakori, de azért nem is extrém ritka. Jól megy a vezetéknevetekhez.

Az Éda szerintem nem passzol a vezetéknévhez és folyton Évának fogják érteni/írni.


Ami nekem még eszembe jutott, mint lehetőség: Natália, Tímea, Heléna, Diána, Laura, Lídia.

2012. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Választottatok, vagy van ami tetszik?
2012. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kettő közül mindenképpen a Dalma. :)

Esetleg még a Lőrincz Veronikát, Lőrincz Ágnest, Lőrincz Juditot tudnám elképzelni. Bár nálam szempont, hogy ne legyen tucatnév. :)

Sok boldogságot és egészséget a picikhez! :)

2012. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lőrincz Dalma
2018. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!