Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miskolci anyukák, hova viszite...

Miskolci anyukák, hova viszitek a kisgyerekeket, ha nem akartok egész nap otthon ülni?

Figyelt kérdés
Van itt valahol játszóház? A játszótér már hideg...én nem tudok semmit ahova lehetne vinni egy 18 hónapos gyereket.
2012. nov. 20. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Több játszóház is van.

Ha rákeresel kidobja őket.

Mi egy párszor voltunk az euronics udvarában lévő játszóházban.

2012. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 hónaposom van, merre laktok? Amúgy játszóház van több is: Minimanó, Cifra palota, Maugli, Dindiland, Népkerti. És van a Holdam udvar, ahová be lehet térni napközben.
2012. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, Te voltál már valamelyikben ezek közül?

Mi Miskolc mellett lakunk, és elírtam, az én fiam még "csak" 17 hónapos, nem 18:-D

2012. nov. 21. 08:16
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖvezzetek meg de én nem tudom hol van az euronics:-))
2012. nov. 21. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Euronics a Fonoda udvarban volt (már elköltözött), de a játszóház maradt. Neten rákereshetsz mindegyek játszóházra, képekkel, árakkal. Mindben nem voltam, de nagy különbségek szerintem nincsenek.
2012. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!