Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit vagytok kettesben a...

Mennyit vagytok kettesben a férjetekkel 1 éves gyerek mellett? Mennyi időt tölt kettesben a nagyszülőkkel a gyerek? Ott alszik már nélkületek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

1 évesen heti 1-2 délután volt a fiam nagyszülőkkel úgy, hogy én fektettem 1 körül, és amikor fél 4-kor felébredt, valamelyik nagyi volt vele kb. 6-ig.

Ilyenkor intéztem fodrászt, kozmetikust, férjemmel nagybevásárlást, fagyizást, abrátnőket stb..

Csak 2 éveskor után aludt ott éjjel a fiam a nagyiknál.

Nekünk ennyi elég volt, legjobban hármasban szerettünk/szeretünk lenni.

2012. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A fiúnk már 2 éves is elmúlt, de nagyon-nagyon csekély a kettesben töltött időnk. Anyukám szívesen többször is foglalkozna vele, hogy mi pedig egymással is tudjunk foglalkozni a férjemmel, de sajnos ő több kilométerre lakik tőlünk. Anyósomat meg az ilyen nem érdekli. Mert hogy az ő anyósa még ennyit sem vigyázott annak idején a gyerekeire. Ha valahová mennünk kell, ahová nem tudjunk magunkkal vinni a fiúnkat, pl. orvos vagy hivatalos hely, akkor vigyáz csak rá. Meg talán havonta egyszer elviszi magával 1-2 órára, de olyankor, amikor a férjem dolgozik. És ugyan nem neki szültem, hanem magunknak, de azért a házasságunk bizony ráment erre. Csak anya és apa vagyunk, nem férj és feleség. Az már csak papíron sajnos.:(
2012. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 és 4 évesek. Ha alszanak akkor vagyunk kettesben. Ha S.O.S intézni való van akkor annyi időre a kicsi mamánál van. Nagy ovis.
2012. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor alszik...de akkor is itthon ugye. Mióta megszületett nem voltunk még sehol kettesben. Mindig 3man megyünk mindenhova. Anyukám viszonylag gyakran jön, de olyankor én elvégzem azt a dolgomat amivel le vagyok maradva. Nem aludt még náluk, de május környékén ennek is eljön az ideje amikor a tesójával kórházban leszek. Másfél éves egyébként.
2012. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!