Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi menüt...

Milyen karácsonyi menüt terveztek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

A levesen még gondolkodunk, a párom nem szeretné idén a szokásos húslevest csigatésztával, így most abban újítunk, szerintem valamilyen raguleves lesz.

A második, aszaltszilvával töltött rántott csirke- és pulykamell, mézes-sült kacsamell, rizi-bizivel.

Lesz még nálunk svéd-gombasaláta, meg stasbourgi saláta is. A töltött káposztán én gondolkodom, párom szerint majd szilveszterre...

Sütemények általában mindig ugyanazok: kuglóf, linzer karikák és gyümölcskenyér + 1 újdonság, azt mindig szinte az utolsó percben gondolom ki.

2012. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

24-e: Fóliában sütött lazac, hollandi mártással és kapros mártással, köretnek párolt zöldség és hercegnőburgonya.

25-e: Húsleves + sült kacsa burgonyapürével és párolt lilakáposztával

26-án elutazunk.

27-én szülinapomon: kakaspörkölt főtt krumplival és galuskával.

Sütik: mézeskalács, flódni

2012. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

24-e: rantott tonhal, tesztasalata es kremsajtos krumplipure, 25-e: sajnosmeg nem tudim, vendegek jonnek hozzank

26an meg mi megyunk.

beigli, kekszes tejfolos suti es mezeskalacs a sutike.

2012. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk lesz póréhagyma krémleves, harcsapaprikás túrós csuszával, sonkával-sajttal töltött karaj krumplipürével és kukorica salátával. Sütik: kókuszgolyó, narancsos csokitorta, mézeskalács és még valami talán.
2012. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

24-én Férjem töltött káposztát fog főzni ez már biztos. Én szeretnék egy kis pisztrángot sütni mellé, de nem tudom lesz-e rá keret.

25-re setrésültet gondoltam.

26-rá pedig maradnak a maradékok.

Szilveszterre kocsonya.

2012. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Kacsacomb pàroltkàposztàval és krumplival, halàszlè, szarvaspörkölt krokettel ès àfonyadszemmel.

Lesz mèg hortobàgyi hùsos palacsinta, aszaltszilvàs pulyka, vörösboros màrtàssal.

Mindent èvben csinàlok màkosgubàt ès mèzest.

Azt, hogy melyik nap mi lesz, mèg szervezès alatt àll. :)

2012. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

A pisztrángos vagyok, nálunk a sütemény hólabda, havas háztető, bejgli és mézeskalács lesz. Ha pedig megyünk sógorékhoz és/vagy komáékhoz, oda is viszünk hólabdát, egy rúd havas háztetős és mézeskalácsot.

Ezt a receptet használom: [link]

[link]

2012. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

raguleves

hortobágyi húsos palacsinta

zserbó,beigli

2012. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Tarkonyos csirke ragu leves lesz. A parom kacsat süt. Meg csirke frikase lesz rizzsel (az alapja hus leves besüritve). A desszert pedig mandulas csoki golyo es kinder maxi king hazilag :) Több nalunk felesleges mert senki nem eszi meg...
2012. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
itt mi értelme van lepontozni??? :D
2012. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!