Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi menüt...

Milyen karácsonyi menüt terveztek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 13:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én jól FELpontoztam mindenkit!

Off: Akik kacsát vagy valamilyen részét sütik, tudtok tuti receptet írni. Még soha nem készítettem kacsát, de idén azt szeretnék. köszi

2012. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A menü része lesz idén a konfitált kacsacomb. A combokat annyi zsírban,ami majdnem ellepi nagyon lassan, szinte főzni kell, mint a húslevesnél csak gyöngyözzön. Kb 3-4 óra kell neki, de isteni lehet.

Még nem próbáltam, de régóta szemezek a recepttel!

2012. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tárkonyos csirkeragu leves

Sült lazac valamilyen mártással

Hurka-kolbász


Az édességet még nem tudom, én csak muffint tudok sütni, úgyhogy az biztosan lesz, a többit majd anyu megcsinálja. :)))

2012. dec. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11-nek


Èn a Kacsacombot ùgy sütöm, hogy előre bepàcolom szàrnyas pàcba, sütőzacskòba kevès kacsazsìrt teszek, erre teszem a combokat ès kb 180 fokon puhàra sütöm. Ha megpuhult, levàgom a sütőzacskòt ès mèg visszateszem, addig mìg jò ropogòsra sül a bőre. Aszaltszilvàs, Vörös pàroltkàposztàval ès krumpival isteni.

2012. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi a kacsát csak sózzuk és jól sok fokhagymát dugdosunk bele. Pataki/római tálban szoktuk sütni. Mellé krumplipüré és párolt lila-káposzta van.
2012. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!