Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova forduljunk? Milyen (eü)...

Hova forduljunk? Milyen (eü) probléma állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

33hós lányunk van, nem volt soha beteges. Egyszer kétszer volt csak lázas is. Az is inkább oltás miatt. A szopiról most szokott le kb 1 hónapja. Májusban kezdte a bölcsit,akkor egész jól birta a dolgokat:) Hó végén már bent is aludt, jól eszik bent nem válogat.(Szerencsére mert azért kell bölcsibe járnia mert nagyon válogatós és kevés a sulya egy vitamin hiány miatt) Most azonban november óta egyszerűen folyamatosan torokgyuszi,mandulagyuszi,gennyes mandulagyuszi... Meg egyebek.. Most 4 hetet hiányzott szinte folyamatosan. :( S hiányolta is a kis barátait. Mult hétfőn kezdte a bölcsit újra,szerencsére étvágya van. Doki is engedte,szóval nem önhatalmúlag vittem:D:D Igaz alváskor itthon köhög de eztz betudtuk a nagyon száraz páramentes levegőnek. Párásitó megy,igy jól alszik.Sinecod cseppet adunk neki (mondta a doki ha nagyon köhög és irritálja akkor azt kaphatja) Tegnap azonban szóltak a bölcsiben h jó lenne ha meghallgatná a doki mert gyanus,kruppszerűen köhög. Főleg alváskor,de ugye ott is száraz a levegő,Sinecodot meg semmi ilyesmit(Még a Tantum verdét se adják be nekik) Már nem tudom mi lehet a baj,mert éjjel is kellett neki adni kis folyadékot mert fulladt a köhögéstől:( Csak akkor jó ha magasabban van a feje,bölcsibe meg nem hiszem h használhat párnát.


PEdig már 2 éve legalább átalussza az éjszakát. Most reggel is felkeltettem,h megyünk bölcsibe,meg itta a kis teáját és visszafeküdt az ágyba. Mi lehet a baj? Doki csak csütörtökön lesz,akkor megyünk hozzá mert szurit kap(havi 1et kap,mindig hó elején.) Lehet hogy mivel nem kapta meg a szokásos 3-4 körül az ütötte ki? Ugye a betegség miatt nem kapta meg.. De ha fetn van és játszik akkor semmi panasz,jókedvű.. Még eszik is rendesen,pedig ő ha beteg semmit nem fogad el..


2012. dec. 11. 09:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Kicsit sirva kelt fel,nem tudom miért. De megnéztem a torkát s nem piros. Meglátjuk milyen lesz a du alatt és ha rosszul alszik akkor elmegyünk 6-8 között a doki rendelésére.CSak az a gond h ma nem a mi dokink lesz,vagyis a rendelése az övé,de még nem vette át 100%ban a müszakot. Igy az 5napból csak 2t rendel és a tanácsadás.

Köszönöm ha elolvastok:)

2012. dec. 11. 10:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok megoldást és túl sok okosságot írni, de nálunk az van, hogy a négy éves kisfiam is szeptember óta folyamatosan beteg. Nem ennyire, mint nálatok, hanem orrfolyás, pici köhögés, pár nap nyugi, aztán kezdődik elölről. Sokkal nyugodtabb lett, mióta óvodás. Ő is szeret menni, tehát lelki okai nincsenek, de a változás azért meglátszik rajta is.

Jobbulást!

2012. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most neki is csak ez a köhögése van,de azért nem viszem jó szivvel bölcsibe..Mondjuk ha nem lennék kismama és nem jönne a kari meg a nagytakaritás (meg a kari ajándék készités;megvásárlás apukával akkor azt mondom h maradjon.. ) Még szerencse h már kitaláltuk mindenkinek h ki mit kap,de akkor is..DE igy h el kéne mennem egyetemre is vizsgázni pl holnap vizsgázni és nem tud rá vigyázni senki alatta. S ugye az igazolást meg kérik több napos hiányzás után h egészséges,még a gyógyszert is fel kell tüntetni az igazoláson mit kapott..
2012. dec. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!