Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, a gyerek mennyi idos...

Anyukak, a gyerek mennyi idos koraban volt a kapcsolatotok/hazassagotok a legmelyebb ponton?

Figyelt kérdés
Oszinten erdekelne, hogy mikor volt az amikor ugy ereztetek, hogy a hazassagotok/kapcsolatotok a lemelyebb ponton volt. Sikerult rendbenhozni? A kisfiam februarban lesz 3 eves es kb. 2 honapja csak a veszekedes es a veszekedes... Mar 10 eve vagyunk egyut es ilyen sosem volt. El vagyok nagyon keseredve. Szeretem a ferjem, imadom a fiam de ugy erzem ez mar sok. :( Kivancsi lennek nallatok mikor volt a melypont.
2012. dec. 17. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk veszekedes formajaban nem volt mely pont csak inkabb "elhidegules" de meg talan annak se neveznem..nem igazan tudom elmagyarazni. Szinte megszunt a szex es a testiseg...viszont tok jol elvoltunk, csak inkabb barati volt a viszonyunk. Ez az elso terhessegemmel kezdodott, azzal, hogy nem mertunk szexelni...aztan meg jott, hogy varjunk terhesseg utan, mert nagyon szet voltam zuzva alul, es ez igy is maradt. Persze neha napjan volt szex es jo volt, de a regi szenvedelyes csokok, olelgetesek elmaradtak. Ez igy ment egeszen a gyerek 2. szulinapjaig kabe. Most megint fellangoltunk, tobb a szex es a csok, az oleles. 1 napja kesik a menszim, lehet terhes vagyok megint:D De most nem esek bele ugyanabba a hibaba, szexelunk terhesseg alatt is:D Habar ha most osszejott, akkor nem akarok meg par hetig kockaztatni, de csak par hetig, amig biztos megmarad:D Ha most osszejott, akkor 3 ev lesz kozottuk szinte kereken, de meg az is osszejohet:D Egy regi almom teljesulne, pedig tok veletlen az egesz, ha osszejott.

En azt mondom, hogy ne keseredj el, lehet, hogy ez csak atmeneti, egy hullamvolgy, probaljatok meg ellene tenni.

Mi 8 eve vagyunk egyutt.

2012. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
8napja. Viszonya van/volt egy nála 11évvel fiatalabb lánnyal, 8napja robbantotta a bombát. Hazajött a gyerekek miatt, de csak búsul és nem érzem rajta hogy az érzéseit valóban félre akarja tenni a családjáért. Nem volt veszekedés köztünk, az apró jelekre ha rákérdeztem, megnyugtatott hogy minden rendben. Nem tudom lesz-e nekünk happy end. Próbáljatok beszélgetni amíg nem késő, menjetek mediátorhoz, ki lehet jönni belőle jól, ha megnyíltok .Ha az egyik bezárul (mint nálunk) akkor nem tudom. Kitartás! 22hós anyukája, 31hkm
2012. dec. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a mélypont kb 1 éve volt, mikor a lanyunk 3 éves volt. Mi 2000 óta vagyunk együtt, vagyis most januárban lesz 13 éve.

Annyira összejöttek a dolgok, visszamentem dolgozni és az addig otthonülő csendes asszonykából olyan lett, akinek van véleménye és ki is mondja.

Már egy ideje érezhető volt, hogy már nem úgy van mint régen, nem egymást szeretjük a legjobban, hanem a gyeremekünket, dehát ez természetes, csak nálunk nagyon nyilvánvaló lett.

Tavaly Karácsony előtt nagyon összevesztünk, majdnem a legroszabb lett a vége, de valahogy túltettük magunkat rajta. Valahogy megváltoztunk, könyebben kezeljük egymás hü...yeségeit.

Most a második babán "dolgozunk" :)

Ne keseredj el, próbáljatok túllenni ezen az időszakon, ha mindketten akarjátok, akkor rendbejöhetnek a dolgok.

2012. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!