Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 honapja szultem csaszarral....

6 honapja szultem csaszarral. Egy honapja volt eloszor normalis menstruaciom, es most megint megjott rendesen, idoben. Hasznalhatok mar tampont? Vagy ha varni kell meg vele akkor meddig?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 4 és fél hónapja szültem császárrál. Most volt meg a második menstruációm és már használtam tampont. Az elsőnél nem mertem én sem, mert az nagyon erős volt, gondolom még a tisztulás miatt, de most már normál mensi volt.
2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem használhatsz? Nekem császár után 10 héttel jött meg és használtam, de fel sem merült bennem, hogy ne használhatnám. A 6 hetes kontrollon azt mondta az orvos, hogy mostantól bármit lehet.
2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!