Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jól sikerült kiválasztani az...

Jól sikerült kiválasztani az ajándékot, örültek a gyerekek? Olyan torokszorító érzés, ha sikerül beletrafálni, igaz?

Figyelt kérdés
:D Mit kaptak ami bejött nekik és esetleg mit, ami nem?
2012. dec. 24. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy szánkót kapott, de azt hamarabb felavattuk, mivel hamarabb jött a hó :)

Ma pedig megkapta a Duplo farmot, egész délután ezzel játszik. Most is :D

2012. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nagyon jól sikerült az ajándékozás.

Egy kreatív asztalt kapott a kislányom,imád rajzolni..mostanra már azt is összerajzolta,még szerencse,hogy lemosható :DDD

2012. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi beletrafáltunk a kis laptoppal, anyukámék pedig egy kis tolhatós dömperrel, amit telepakolhat kockával. Mióta megkapta, csak ezzel játszik. Anyukámmal madarat lehetne fogatni! :)
2012. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Kis műanyag szerszám készletet+2 elemes komoly szerszámmal pl fúró.Nagyon bejött a kisfiamnak,az én szüleimtől holnap kap ajándékot(Dublot) a másik nagyszüleitől 26.án(fa kis vonatot,majd meglátjuk mekkora sikere lesz.
2012. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves a lányunk, de én komolyan azt hittem, hogy könnycsepp fog kicsordulni a szeméből, amikor meglátta a tanulókutyás zongorát és a tanulókutyát. :)
2012. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de jó ennyi örömről olvasni :)

köszi, hogy írtatok, boldog karácsonyt mindenkinek!!!

2012. dec. 24. 20:50
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

14 hónaposom nagyon örült a fának! Hármasával szedte le a díszeket róla és rohant végig velük a lakásban.:D

Aztán az ajándékokat is kibontotta és a postaláda és a játkkonyha nagyon tetszett neki.

2012. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

A nagyobbik gyerekünk 3 és fél éves múlt.

Imádja a Steffi Évi babákat. Lakókocsis készletet kapott és egy kisboltosat is.

Megkapta a Bogyó és Babóca karácsonyi részét, már csak ez hiányzott a gyűjteményből.


A kicsi (5 hónapos) még nem nagyon érti ezt, így neki inkább hasznos holmikat vettünk. (pl.ruhák)

2012. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk a 3 éves fiam végre megkapta a konyháját...:) Hónapok óta könyörgött érte, Apa nem engedte sokáig, mert hogy nem fiús játék. De találtam neki szürke-narancs szinben,arra nagy nehezen rábólintott a párom.

Úgy aludt el ma este 11-kor a fiam (képtelenség volt ágyba imádkozni előtte), hogy "anya, nagyon boldog vagyok!". Hát még vagy 10 percig bőgtem csendben az ágya mellett az örömtől:) Nekem az Ő öröme a legszebb karácsonyi ajándék:)

2012. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
A 3 évesem egy ET plüssfigurát kapott. Akkora mint ő. Ma egész este húzta maga után, táncolt vele, altatta, etetette. Azzal alszik. A nagyom (5 éves) egy lovas zenélő ékszerdobozt kapott. Szintén vele megy az ágyba is.
2012. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!