Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második baba érkezésekor mit...

Második baba érkezésekor mit illik vagy mit érdemes vinni babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Pici korkülönbséggel mindene megvan a babának, és nemcsak a hasznos dolgokat akarom vinni, mint pelus, popsitörlő, hanem valami kedves dolgot is. Többgyermekes anyukák, minek örültetek?
2013. jan. 18. 14:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el a pelus + popsitörlőnek örülnek a legjobban. Én is annak örülnék. Na meg, ha más nemű a baba, akkor esetleg csajos/pasis ruha. De nem 56os, hanem kicsit nagyobb méretben. Én ennek örülnék.
2013. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Fiú és lány babák, de kaptak rengeteg ruhát. Pelust biztos viszek, de kellene még valami, ami nem a megszokott.
2013. jan. 18. 14:58
 3/20 anonim ***** válasza:
mivel nem olcsó a pelenka,ezért én is örültem ha azt kaptunk. vagy esetleg kérdezz rá,hogy mi az ami estleg még hiányzik nekik
2013. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
akkor estleg kézségfejlesztő játékot (ezt mindegyik gyerek használhatja) mondókás könyv
2013. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a pelenka, popsitörlő mindig hasznos, hisz abból minden gyereknek új kell, azt nem lehet megörökölni és elég drága mulatság amúgy.

De vehetsz aranyos kis ruhát, ahogy az előttem szóló is írta, amit akár kicsit később tud csak hordani.

Vagy törölközőt, kis cipőt, zoknit, kis sapkát. A tesómtól például egy olyan babacsomagot kaptunk, amiben volt törölköző, rugdalozó, body, kis sapka, kis kesztyű, kis mamusz.

2013. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok neked mást mondani, pedig nálunk is ez a helyzet. Annyi még, hogy a nagyobb gyerkőcnek is vigyél valami apró játékot, meg ha akarsz akkor az anyukának és az apukának is. Én csokinak mindig örülök :D
2013. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg még babaápolási kellékeket. De erre mindenképp kérdezz rá, mert van aki csak egy fajtát szeret.
2013. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem, hogy mindenki kapna valami apróságot, személyes dolgot, de pont az újszülöttnek nem tudok ilyesmit.
2013. jan. 18. 15:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Babanapló? Kéz/láblenyomat készítő?
2013. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkatorta!!!

Èn eddig akàrhova vittem, mindig bags sikert aratott. Van benn hasznos splits is ès ajàndèkot is tehetsz a tetejère. Èn valami plüsst, kiscipőt, jàtèkot szoktam a tetejère tenni, az oldalàra meg popsitörlő, babamasszàzs olaj, ès aprò termèkmintàk pl dm-ből. Darker gyakorlò anyukakènt èn is szerettem, mert ki tudtam pròbàlni több fèlèt, nem kellett az egèszet megvenni ès kivàlaszthattam ami Nekünk a legjobb volt.


Nagyon egyszerű itthon elkèszìteni.

2013. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!